Nový web Magniflex

Sdílet na  

Nyní se nacházíte: Úvod | Aktuality | Aktuality | Nový web Magniflex

Nový web Magniflex

Současnými trendy webdesignu jsou čistota, jednoduchost a promyšlená funkčnost. Přehledné uspořádání, které umožňuje uživatelům intuitivní ovládání a respektuje potřeby klientů. Tyto trendy jsme se snažili promítnout do nového webu Magniflex.

Při navrhování nových webových stránek Magniflex jsme měli za cíl vytvořit příjemné a přehledné prostředí, ve kterém snadno a rychle najdete veškeré informace, které hledáte.

Pro rychlý výběr ideální matrace pro Vás můžete použít unikátního Průvodce Magniflex, který Vám nabídne dle zvolených kritérií o zdravotním stavu, osobních preferencích na polohu při spánku, váze, výšce atd., vhodnou matraci. Zároveň Vás dovede na seznam prodejen, které mají danou matraci aktuálně vystavenou ve své expozici, a kde si ji tedy můžete osobně vyzkoušet.

Zájemcům o detailní informace o produktech, o firmě a jejích hodnotách, o patentech a inovacích Magniflex nebo obecně o zdravém spánku jsme se snažili také vyjít vstříc a připravit web bohatý na obsah.

Doufáme, že se Vám nová webová prezentace Magniflex bude líbit. Pokud si uděláte čas a pošlete nám Váš názor na nový web Magniflex, budeme velmi rádi.

Dodavatelem kompletního technologického řešení pro správu webu včetně jeho grafického zpracování je společnost NETservis s.r.o.

Vaše hodnocení webu Magniflex

Jméno
 
E-mail
 
Text vzkazu


Publikováno: 19. 3. 2017

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

NAVŠTIVTE násPo - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

PRAHA 6 - OC ŠESTKAFajtlova 1090/1

Jak k nám?

navštivte násPo - Ne 9:00 - 20:00

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz

Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací
SOUHLASÍM