Nová matrace Magniflex v akci

Sdílet na  

Nyní se nacházíte: Úvod | Aktuality | Nová matrace Magniflex v akci

Nová matrace Magniflex v akci

Představujeme Vám matraci Firenze Dual, inspirovanou městem Florencie, kterou navíc získáte v akci 1+1.

 

Seznamte se s naším novým produktem, matrací Firenze Dual

Rádi bychom Vás informovali, že na trh České a Slovenské republiky uvádíme novou akční matraci z kolekce Magniflex s názvem Firenze Dual.

Firenze je italský název pro malebné město Florencie, poblíž kterého sídlí společnost Magniflex a právě Florencie byla inspirací pro tuto matraci. Jedná se o letošní novinku, která má v ČR a SR světovou premiéru, a pro svou cenu, navíc v akci 1+1, je příjemnou vstupenkou do světa matrací Magniflex.

Při vývoji se jako vždy dbalo na dodržení vysokých kvalitativních standardů. Matrace má 10 let prodlouženou záruku na neproležení jádra a má nosnost až 130 kg. Její tuhost je střední až středně tuhá a od šíře 150cm je dodávána v tzv. duálním komfortu, tedy dvěma jádry s odlišnými stupni tuhosti v jednom potahu matrace.

Designový potah, s vyšitýmy vzory lilie - znaku Florencie, je snímatelný a pratelný a ve své horní straně má navíc prošitou vrstvu paměťové pěny pro ještě vyšší komfort. Tento viskózový potah je prodyšný a velice příjemný na dotek a má taktéž antibakteriální úpravu jako všechny matrace Magniflex. Jádro matrace je složeno ze dvou vrstev ordtopedické studené pěny různých tuhostí (Eliosoft a Elioform).

Matraci Firenze Dual si můžete pořídit v akci 1+1, to znamená, že k jedné zakoupené obdržíte druhou zdarma. Cena 15 990,- vč. DPH platí pro rozměry 90x200 a menší a akce se vztahuje i na atypické rozměry matrací a matrace od šíře 150cm jsou počítány jako 2 ks.

Neváhejte, navštivte svého nejbližšího prodejce Magniflex a matraci si osobně vyzkoušejte.

 


Publikováno: 20. 8. 2015

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

NAVŠTIVTE násPo - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Zavřeno v souladu s nařízením vlády.

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

PRAHA 6 - OC ŠESTKAFajtlova 1090/1

Jak k nám?

navštivte násPo - Ne 9:00 - 20:00
Zavřeno v souladu s nařízením vlády.

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz

Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací
SOUHLASÍM