MagniProtect

Nyní se nacházíte: Úvod | MagniProtect

Nová kolekce Magniprotect účinně bojuje proti virům a bakteriím.

Řekněte sbohem virům a bakteriím ve vaší ložnici

Pečlivě navržená a otestovaná protivirová ochrana

Pandemie změnila celý svět. Ovlivnila naše životy. My v Magniflexu jsme vždy hledali řešení zajišťující kvalitní spánkovou regeneraci. Nová výzva nás přiměla k hledání dalšího způsobu garance ochrany po dobu spánku. Náš neustále probíhající výzkum a vývoj, stejně jako nikdy nepolevující snaha o inovace, nám umožnily v rekordně krátké době najít a vytvořit mimořádné řešení: MagniProtect, antivirové a antibakteriální matrace, toppery, chrániče a polštáře.

Problém: Prostěradla a potahy matrací mohou napomáhat k vytváření pro bakterie a viry přátelského prostředí.

Náš přístup: Zahájili jsme rozsáhlý výzkum spolu s významnými odborníky z mnoha různých oborů v oblasti nových materiálů.

Řešení: MagniProtect a její unikátní antivirové a antibakteriální vlastnosti zejména díky použití nové revoluční látky ViroStop.

 
Viry a bakterie. Spěte bez neviditelných nepřátel.

Magniprotect účinně zabraňuje vytvoření a udržení prostředí vhodného pro reprodukci virů a bakterií.

Jak to funguje?

Díky unikátní kombinaci vezikulární technologie a již ověřeného aktivní stříbra vzniká prostředí, ve kterém viry a bakterie nemají potřebné živné faktory. Tím dochází k minimalizaci výskytu aktivních virů a bakterií a zabraňujeme tak negativnímu vlivu patogenů na člověka.

Virostop

Síla stříbra proti virům a bakteriím.

ViroStop je exkluzivní kombinace vezikulárních technologií a stříbra navržená tak, aby zabraňovala uchycení a množení bakterií a virů na tkaninách, které jsou jinak ideálními povrchy pomáhajícími rozvoji negativních patogenů.

Vezikulární technologie cílí na obalené viry a pomáhá jejich rychlému ničení. Technologie aktivního stříbra cílí na viry i bakterie a efektivně zabraňuje jejich množení.

Jakmile jsme filtry v respirátorech třídy FFP2 upravili technologií Virostop, došlo k dramatickému zvýšení jejich funkčnosti až na úroveň nejvyšší třídy FFP3.

Certifikát OEKO-TEX® STeP garantuje důvěryhodnost a transparentnost ekologických opatření ve všech fázích procesu výroby. OEKO TEX STANDARD 100 zaručuje absenci zdraví škodlivých látek pro lidi a pro životní prostředí. Norma ATCC 100 FOR VIRUS s protokolem nově zaměřeným na COVID-19 potvrzuje antivirový účinek. ISO 18184 potvrzuje antivirovou aktivitu textilních výrobků. ISO 20743 potvrzuje antibakteriální aktivitu textilních výrobků. 

Více o kolekci MagniProtect


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

NAVŠTIVTE násPo - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

PRAHA 6 - OC ŠESTKAFajtlova 1090/1

Jak k nám?

navštivte násPo - Ne 9:00 - 20:00

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz

Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací
SOUHLASÍM