Odborný prodejce

Jsme obchodní společnost CFH Group, a.s. se sídlem v Říčanech u Prahy a na českém trhu působíme více jak 14 let. Naším produktem jsou prémiové zdravotní matrace a polštáře značky Magniflex, pro jejichž prodej máme výhradní zastoupení. Díky výjimečnosti produktu a správné obchodní strategii jsme se dokázali na českém trhu vypracovat mezi lídry v oblasti zdravého spánku. Náš dodavatel, italský výrobce produktů Magniflex, působí celosvětově a má 60letou tradici vývoje a výroby.
Z dlouhodobých zkušeností víme, že se musíme neustále zlepšovat a vzdělávat, abychom udrželi naši pozici. Pokud i ty na sobě chceš pracovat, reálně se podílet na rozvoji naší firmy a přidat se k milému a pracovitému týmu, který táhne za jeden provaz - HLEDÁME PRÁVĚ TEBE.

Co vás čeká?

- Aktivní prodej zákazníkům na showroomu
- Administrativa spojená s prodejem
- Profesionální poradenství
- Aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků
- Budování a udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky
- Plánování a realizace prodejních strategií
- Sledování tržních trendů a konkurence

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

- Zkušenosti v oblasti prodeje
- Schopnost pracovat samostatně a zároveň týmový hráč
- Komunikační dovednosti a schopnost budovat vztahy se zákazníky
- SŠ vzdělání
- Aj B1, ostatní jazyky výhodou
- Práce na PC a znalost MS Office
- Cílevědomost
- Flexibilita
- Řidičský průkaz sk. B

Co vám můžeme nabídnout?

- Konkurenceschopný plat a motivační bonusy
- Služební notebook, mobilní telefon
- Příspěvek na stravování, sport, penzijní spoření
- Drobné občerstvení na pracovišti
- Zázemí silné a stabilní společnosti
- Moderní showroomy v OC Šestka a v Karlíně
- Příjemný, mladý kolektiv
- Přátelské pracovní prostředí
- Možnost kariérního růstu a rozvoje
- Odborné školení a podpora
- Občasná možnost práce z domova

Kontakt

V případě Vašeho zájmu o výběrové řízení na danou pozici nám zašlete strukturovaný profesní životopis s fotografií a motivačním dopisem na níže uvedený e-mail.

Odpovědí na tuto pracovní nabídku a odesláním životopisu souhlasíte, aby společnost CFH Group, a.s. zpracovávala Vaše osobní údaje v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání písemnou formou.

Martin Vaškovic -  vedoucí maloobchodního prodeje
Šaldova 219/1 G, 186 00 Praha 8 – Karlín, Česká republika
tel.: 739 492 220, martin.vaskovic@magniflex.cz

Fotoalbum

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

1.5. a 8.5. Zavřeno

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz