Souhlasím s podmínkami používání extranetu Můj Magniflex

Nyní se nacházíte: Úvod | Souhlasím s podmínkami používání extranetu Můj Magniflex


Vážení obchodní partneři Magniflex,

Velmi nás těší, že se chystáte zaregistrovat do zabezpečené sekce webu Magniflex, nazvané MŮJ MAGNIFLEX. Vzhledem k citlivé povaze informací a materiálů uložených na extranetu MŮJ MAGNIFLEX, Vás žádáme o dodržování následujících pravidel.

1) Veškeré informace uvedené na extranetu jsou určené výhradně pro Vaši informovanost. V žádném případě je nesdílejte s nikým dalším, vyjma Vašich kolegů ve firmě spolupracující s firmou CFH Group, a.s. (tj. obchodní partner Magniflex).
2) Z důvodu ochrany přístupových údajů do extranetu schvalujeme registraci každého z Vás individuálně. Potvrzení o aktivaci Vašich přístupových údajů do extranetu Vám přijde na e-mail uvedený při registraci.
3) Chraňte své přístupové údaje. Za žádných okolností své přístupové údaje nikomu "nepůjčujte". Riskovali byste tak jejich zneužití.

Děkujeme za dodržování podmínek používání extranetu Můj Magniflex a věříme, že informace v něm uvedené zpříjemní a ještě vice zefektivní naši spolupráci.

Za celý tým Magniflex,

Jitka Ferešová
Manažer marketingu
Tel.: 731 193 255
E-mail: jitka.feresova@magniflex.cz


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

NAVŠTIVTE násPo - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

PRAHA 6 - OC ŠESTKAFajtlova 1090/1

Jak k nám?

navštivte násPo - Ne 9:00 - 20:00

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz

Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací
SOUHLASÍM