Tělo Vám děkuje

Nyní se nacházíte: Úvod | Tělo Vám děkuje

8 hodin spánku na matracích MagniStretch má podobný účinek jako 30 minut intenzivního strečinku.

regenerace páteře, kloubů a svalů
uvolnění skřípnutých nervů a meziobratlových plotének
zpomalení sesedání páteře a lepší krevní oběh
dokonalý odpočinek

VYBÍREJTE MATRACE MAGNISTRETCH JAK VYBRAT IDEÁLNÍ MATRACI?

Spánek je nezbytný pro kvalitní regeneraci celého těla i mysli. Během spánku se v našem těle dějí opravné procesy – tělo se zotavuje. Dochází k opravě trhlinek ve svalech a úponech, obnově buněk, podpoře imunitního systému, srdečních a cévních funkcí. Ve fázi hlubokého spánku dochází k uvolnění páteře, kloubů, svalů i vnitřních orgánů. Výsledkem je lepší duševní pohoda a vyšší výkon během dne. Vědecké studie dokázaly, že kvalitní spánek může významně prodloužit náš život.

Jak může kvalitu spánku ovlivnit matrace? 

Kvalitní matrace zajistí co nejlepší anatomickou i ortopedickou podporu, která umožní našim svalům, kloubům i páteři maximální uvolnění, a tedy regeneraci během nočního odpočinku. 

Celosvětový patent zaměřený na biomechanickou regeneraci páteře jsou matrace MagniStretch, které protahují páteř během spánku. Využívají tlaku lidského těla na matraci a při zatížení se dvě zóny matrace roztahují opačným směrem. 

 

REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE

Tím v průběhu spánku jemně natahují páteř a umožňují regeneraci jednotlivých meziobratlových plotének a zádového svalstva, uvolňují skřípnuté nervy, zpomalují proces sesedání páteře a zlepšují krevní oběh. 

 

Podcasty o zdravém spánku

Kvalita spánkové regenerace je umocněna působením paměťové pěny Memoform prošité v potahu a termoregulační textilie Outlast®, původně vyvinuté NASA pro vesmírné skafandry s cílem poskytnout tělu optimální tepelný komfort.

 

POTVRZENO LÉKAŘI

Tento unikátní systém rehabilitace a aktivní regenerace páteře je exkluzivním patentem společnosti Magniflex a byl vyvinut ve spolupráci s lékaři z Univerzity v Zaragoze.

 

Mimořádné vlastnosti matrací MagniStretch potvrdila i Americká asociace chiropraktiků.

 

 

Matrace MagniStretch díky svým významným regeneračním účinkům uspěly v náročném procesu certifikace a mohou se tak řadit mezi zdravotní produkty 1. kategorie. 

 

 

matrace pro dokonalou spánkovou regeneraci

MagniStretch 12

MagniStretch, Tělo Vám děkuje, Zdravotní produkty

Vysoká středně měkká zdravotní matrace pro aktivní regeneraci těla během spánku. Je vhodná pro osoby trpící skoliozou a jinými biomechanickými poruchami páteře. Vyšší vrstva paměťové pěny v potahu poskytuje ještě větší komfort. Celosvětový patent společnosti Magniflex.

 1. Rozměry 90x200 cm
 2. Výška 30 cm
 3. Tuhost středně měkká

35 490

Zobrazit detail

MagniStretch 10

MagniStretch, Tělo Vám děkuje, Zdravotní produkty

Středně měkká zdravotní matrace pro aktivní regeneraci těla během spánku. Je vhodná pro osoby trpící skoliozou a jinými biomechanickými poruchami páteře. Vyšší vrstva paměťové pěny v potahu poskytuje ještě větší komfort. Celosvětový patent společnosti Magniflex.

 1. Rozměry 90x200 cm
 2. Výška 25 cm
 3. Tuhost středně měkká

29 990

Zobrazit detail

MagniStretch 9

MagniStretch, Tělo Vám děkuje, Zdravotní produkty

Středně tuhá zdravotní matrace pro aktivní regeneraci těla během spánku. Je vhodná pro osoby trpící skoliozou a jinými biomechanickými poruchami páteře. Nižší vrstva paměťové pěny v potahu zajišťuje intenzivnější strečový efekt. Celosvětový patent společnosti Magniflex.

 1. Rozměry 90x200 cm
 2. Výška 23 cm
 3. Tuhost středně tuhá

25 990

Zobrazit detail

MagniStretch Sport 9

MagniStretch, Tělo Vám děkuje, Zdravotní produkty

Středně tuhá matrace pro aktivní regeneraci těla během spánku. Velmi intenzivní strečový efekt. Vhodná pro děti v růstu, mladé sportovce a osoby trpící biomechanickými poruchami páteře, které preferují tužší matrace. Celosvětový patent společnosti Magniflex.

 1. Rozměry 90x200 cm
 2. Výška 23 cm
 3. Tuhost středně tuhá

21 990

Zobrazit detail


Potřebujete poradit?

Jméno
 
Příjmení
 
E-mail
 
Text vzkazu
Telefon
 
Podmínky
Novinky
 

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

NAVŠTIVTE násPo - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

PRAHA 6 - OC ŠESTKAFajtlova 1090/1

Jak k nám?

navštivte násPo - Ne 9:00 - 20:00

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz