K vytvoření kolekce Dolce Vita čerpal Magniflex inspiraci z nejprodávanějších matrací. Spojuje v ní exkluzivitu výrobků „Made in Italy“ s italským životním stylem. Tyto modely byly navrženy tak, aby odpočinek byl ještě komfortnější a příjemnější, protože kvalitní spánek poskytuje největší radost ze života. Ale to, co skutečně odlišuje tyto výrobky, je přítomnost vysoké vrstvy patentované paměťové pěny Memoform, která při přímém kontaktu s tělem poskytuje pocit extrémního pohodlí. Nabízí tak maximální požitek ze všech prospěšných vlastností tohoto neuvěřitelného materiálu.

Dolce Vita
  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  30 cm
  Tuhost
  středně měkká, střední
Velmi pohodlná zdravotní matrace výjimečná vysokou vrstvou paměťové pěny pro maximální pohodlí a regeneraci těla během spánku. Potah z termoregulační textilie Outlast® a Seaqual®.
Dolce Vita
  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  30 cm
  Tuhost
  středně tuhá, tuhá
Velmi pohodlná zdravotní matrace, v tužší verzi, výjimečná vysokou vrstvou paměťové pěny pro maximální pohodlí a regeneraci těla během spánku. Potah z termoregulační textilie Outlast® a Seaqual®.
Dolce Vita
  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  25 cm
  Tuhost
  střední, středně tuhá
Zdravotní matrace výjimečná vysokou vrstvou paměťové pěny pro extrémní pohodlí a regeneraci těla během spánku. Potah z termoregulační textilie Outlast® a Seaqual®.
  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  21 cm
  Tuhost
  středně tuhá, tuhá
Zdravotní matrace s vysokou vrstvou paměťové pěny pro dokonalou regeneraci těla během spánku. Potah z termoregulační textilie Outlast®.

Patentovaná paměťová pěna Memoform vyrovnává vlivy tlaku a zemské přitažlivosti působící na tělo i matraci, čímž mezi nimi vytváří stav beztíže. Zároveň zaručuje stálý komfort, který není ovlivňován změnami teploty, což přispívá k méně častému otáčení během spánku a kvalitnímu odpočinku bez ohledu na roční období. 

PŘIZPŮSOBUJE SE TĚLU A ZÁROVEŇ HO RESPEKTUJE

Díky mimořádné schopnosti přizpůsobit se každé tělesné stavbě a zajišťovat, že na tělo nepůsobí žádný tlak, přispívá během odpočinku k ideálnímu proudění krve v krevním oběhu. Memoform také eliminuje jakékoli nepříjemné bolesti během noci a při ranním probuzení, čímž poskytuje luxusní pocit pohodlí a kvalitního odpočinku.

Prodejny

Hledejte prodejnu Magniflex podle města, PSČ nebo podle názvu

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz