Studené pěny

Elioform

Patentovaná studená pěna Elioform je kombinací dvou druhů polyéterů. Jeden dodává matraci tuhost, druhý zajišťuje odolnost a tvarovou stálost. Struktura je tvořena propojenými mikrobuňkami, které napomáhají dýchání matrace a zajišťují její hygienu, teplotní stálost a schopnost rychle absorbovat a odpařit vodu. Má vynikající ortopedické vlastnosti. Oproti ostatním pěnám se vyznačuje vyšší tuhostí, tvarovou stálostí a přitom pružností. Matrace z pěny Elioform je ideální pro ty, kteří upřednostňují tužší ortopedickou oporu bez nadměrného tlaku.

Materiál ELIOFORM BREEZE je obohacený extraktem eukalyptu, který zvyšuje pocit pohody a udržuje tělo svěží.

Eliosoft

Patentovaná studená pěna Eliosoft je tvořena mikrobuněčnou strukturou, propojenou jemnými kapiláry, pěněnou do specifické hustoty, která určuje její elastičnost ve srovnání s polyuretanovými pěnami. Je hygienická a prodyšná, s extrémní schopností vstřebat a následně odpařit vlhkost. Eliosoft se vyrábí ve vodě, sloučením pěněného polyuretanu a dvou druhů polyéterů, které zajišťují materiálu optimální tuhost a odolnost. Eliosoft se vyznačuje výbornými anatomickými a ortopedickými vlastnostmi a v kombinaci s pěnami Memoform a Elioform dochází k vyrovnání optimální měkkosti a vysoké podpory.

Materiál ELIOSOFT BREEZE je obohacený extraktem eukalyptu, který zvyšuje pocit pohody a udržuje tělo svěží.

Memosoft

Memosoft je příjemná anatomicky přizpůsobivá pěna, která nabízí pocit extrémní měkkosti a neuvěřitelného pohodlí. V kombinaci s vrstvami pěn Memoform, Elioform nebo Eliosoft poskytuje ještě jemnější podporu.

 


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz