60 let Magniflex

2022: 60 LET SPOLEČNÉHO SNĚNÍ

Filozofie Magniflex je od roku 1962 založena na důležitosti spánku, ekologii, zdravotní nezávadnosti a lásce k životu. Kvalita produktů je výsledkem neustálého výzkumu a vývoje. 

2021: LÁSKA K PŘÍRODĚ

Ochrana přírodních zdrojů je nedílnou součástí všech našich výrobních procesů již od založení společnosti v roce 1962. Náš závazek k udržitelnému světu demonstrujeme přijetím Cílů udržitelného rozvoje OSN.

2020: MAGNIPROTECT

Ve spolupráci s významnými odborníky jsme vyvinuli kolekci MagniProtect, která díky unikátní technologii účinně bojuje proti virům a bakteriím. 

2019: MAGNIFLEX V POLSKU

Dnes lidé v téměř 100 zemích světa spí na matracích Magniflex, ale tím naše poslání nekončí. Jsme velmi rádi, že už i v Polsku si mohou naši zákazníci pořídit matrace Magniflex.

2018: POSTEL BUDOUCNOSTI

Na pražském veletrhu For Interior jsme představili technologickou novinku v oblasti zdravého spánku - biometrickou postel MagniSmartech.

2017: CERTIFIKACE ACA

Americká asociace chiropraktiků potvrzuje mimořádné vlastnosti matrací MagniStretch, celosvětového patentu společnosti Magniflex, které pomáhají uvolnit a regenerovat páteř.

2015: SVĚTOVÝ PATENT MAGNISTRETCH

Po šesti letech výzkumu a vývoje ve spolupráci s lékaři z Univerzity v Zaragoza představujeme matrace MagniStretch. Tento celosvětový patent umožňuje regeneraci jednotlivých meziobratlových plotének a zádového svalstva, uvolňuje skřípnuté nervy, zpomaluje proces sesedání páteře a zlepšuje krevní oběh.

2012: MAGNIFLEX NA SLOVENSKU

Vstupujeme na slovenský trh a otevíráme první showroom v Bratislavě. Magniflex je již v 80 zemích světa.

2010: RODINA MAGNI

Zakladatel společnosti Magniflex, pan Giuliano Magni a jeho tři synové Marco, Alessandro a Fabrizzio (zleva) na rodinné fotografii z roku 2010.

2009: VSTUP NA ČESKÝ TRH

Úspěšný bankéř František Hlaváč opouští bankovní svět a zakládá vlastní firmu, která se stává výhradním distributorem italských matrací Magniflex. Vstup na český trh je zlomovým okamžikem nejen v jeho životě.

2002: 10 000 MATRACÍ DENNĚ

Po požáru ve staré továrně byla vybudována továrna nová o velikosti 32 300 m2. Výroba je schopna produkovat 10 000 matrací denně. 

1986: REVOLUCE V BALENÍ

V tomto roce rodina Magni vynalezla a podala celosvětový patent na vakuové balení matrací, transformující velký produkt, který do té doby bylo obtížné přepravovat, do malé velikosti. U příležitosti vakuového balení byla natočena první reklama.

1983: VÍTĚZSTVÍ NA GIRO D´ITALIA

Už od svého vzniku v roce 1962 sponzoroval Magniflex cyklistický tým, který v závodě Giro d´Italia v roce 1983 vyhrál. Zakladatel společnosti Magniflex, pan Giuliano Magni, miloval sport a uvědomoval si důležitost zdravého spánku u sportovců. 

1973: CYLISTICKÝ TÝM MAGNIFLEX

Cyklistický tým Magniflex v roce 1973. Největším úspěchem bylo vítězství Pierina Gavazziho v roce 1980 v závodě Milán–San Remo.

1965: PRVNÍ MARKETING

Důkazem, že Magniflex vždy dbal na marketing, je první vizuál společnosti inzerující matraci pro kvalitní odpočinek.

1962: ZAČÁTEK SNU...

Příběh společnosti Magniflex začal v roce 1962 v malé dílně v Pratu, kde se vyráběly první matrace, s vášní 
a důrazem na detail. S hodnotami, které společnost udržuje dodnes.
 
 
 
.

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz