Přírodní suroviny

Kašmír

Kašmír je velmi měkké živočišné vlákno, které odolává nečistotám, a především prachu. Díky své hřejivé schopnosti působí jako vynikající tepelný izolant, který zajišťuje konstantní teplo i v zimních měsících.

Vlna

Vlna je nejstarší živočišné vlákno. Má výborné tepelně regulační vlastnosti, vynikající prodyšnost a schopnost dokonale absorbovat přebytečnou vlhkost. Díky tomu zanechává pokožku v suchu a udržuje konstantní tělesnou teplotu během odpočinku.

Merino vlna

Merino vlna je stříhána z nejlepších plemen ovcí a řadí se mezi nejkvalitnější živočišná vlákna. Extrémně jemná a měkká na dotek, má tepelně regulační vlastnosti a vynikající prodyšnost, která nechává pokožku volně dýchat.

Len

Len je nejvhodnější vlákno pro vyplnění letní strany matrace, neboť nabízí pocit svěžesti při kontaktu s pokožkou. Tento přírodní materiál je oblíben pro svou výjimečnou molekulární strukturu, která dokáže vlhkost absorbovat a následně odpařit.

Hedvábí

Hedvábí patří k nejlepším a nejpevnějším přírodním vláknům. Vyznačuje se velkou mechanickou  pevností a pružností. Je měkké a na dotek příjemné, a má vynikající termoregulační vlastnosti. V zimě zahřívá a v létě příjemně chladí.

Super měkké vlákno

Výplň vyrobená ze super měkkého vlákna je neuvěřitelně měkká a prodyšná. Poskytuje jemnou a pohodlnou podporu celému tělu. Její speciální složení poskytuje pocit nesmírné pohody a zlepšuje vnímání pohodlí během spánku.


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz