Ochrana osobních údajů

Na této stránce se dozvíte vše o zpracování osobních údajů, které realizujeme. Zpracováváme-li Vaše osobní údaje, získáte zde podrobné informace o Vašich právech a o způsobu, jak je uplatnit. Bližší informace o jednotlivých zpracováních, o Vašich právech a tom, jak je uplatnit, naleznete pod odkazy – označeními jednotlivých skupin osob, jejichž osobní údaje zpracováváme, resp. označeními jednotlivých zpracování.

Základní charakteristika jednotlivých zpracování

Osobní údaje o zaměstnancích – zpracování osobních údajů zaměstnanců pro plnění právních povinností zaměstnavatele (realizaci pracovního závazku) a pro uplatnění a ochranu práv a právních zájmů zaměstnavatele.

Marketing – shromáždění a zpracování údajů za účelem určování nejvhodnější nabídky služeb zákazníkům, za účelem podpory prodeje a renomé společnosti.

Kontaktní údaje dodavatelů služeb nebo zboží, případně jejich zástupců – uchování kontaktních údajů kvůli uzavření smluvního vztahu a údaje nezbytné pro realizaci smluvních vztahů s dodavatelem služeb nebo zboží. Případně uchování kontaktní údajů zástupců (zaměstnanců, statutárních zástupců nebo jiných určených osob) dodavatelů.

Údaje o zákaznících, příp. jejich zástupcích, včetně spotřebitelů – zpracování osobních údajů zákazníka za účelem plnění smlouvy se zákazníkem, příp. zpracování údajů zástupců zákazníka (např. kontaktních osob) za účelem plnění smlouvy se zákazníkem.

Zasílání informací o novinkách elektronickou poštou - osobní údaje zpracováváme a informace o našich novinkách a akcích, které by pro Vás mohli být nejvhodnější, na základě Vašeho souhlasu. 

Poradenství při koupi matrace - osobní údaje zpracováváme na základě Vašeho souhlasu, abychom Vám zajistili nejlepší péči a maximálně šetřili Váš čas při výběru matrace. 

Kontaktování prostřednictvím telefonického spojení - osobní údaje zpracováváme na základě Vašeho souhlasu, abychom Vás kontaktovali prostřednictvím zadaného telefonního spojení kvůli upřesnění některých nejasností souvisejících s výběrem matrace.

Podmínky zpracování a zabezpečení osobních údajů

Podmínky zpracování a zabezpečení osobních údajů - smlouva o zpracování


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz