Víte, že...? Zajímavosti ze světa matrací.

Magniflex používá při výrobě matrací vlastní patentované paměťové a studené pěny. To mu umožňuje nabízet u svých matrací prodlouženou záruku až 12 let na neproležení jádra matrace. Současně ale podporujeme doporučení lékařů měnit z hygienických důvodů matraci každých 8 let.

Cena matrace 180x200 a dvou matrací 90x200 je zcela totožná. Pokud chcete matraci polohovat, potřebujete 2 samostatné matrace. V opačném případě si vychutnejte komfort společného letiště.

Lékaři doporučují z hygienických důvodů měnit matraci jednou za 8 let? Všechny naše matrace procházejí těmi nejnáročnějšími nezávislými testy, jsou vyrobeny výhradně v Itálii a všechny jsou vhodné pro alergiky.

Páteř musí být během spánku ve své přirozené poloze. Jen tak dokáže regenerovat, jednotlivé obratle se po celém svém obvodu uvolní a vytvoří prostor pro spánkovou regeneraci meziobratlových plotének a absorpci tekutiny do nich. 4 a více cm patentované paměťové pěny na matraci Vás ideálně anatomicky podepře a pomůže odstranit bolesti bederní páteře.

Vaše tělo bude každý den 8 hodin v přímém kontaktu s matrací po dobu dalších cca 8 let a je klíčové, aby jádro matrace a potah neobsahovaly žádné zdraví škodlivé látky. Magniflex vyrábí všechny své produkty v Itálii a testy zdravotní nezávadnosti probíhají v německých laboratořích. Důvodem je fakt, že Německo se pyšní v Evropě nejvyšším stupněm ochrany spotřebitele a jako světový lídr v oboru zdravého spaní neakceptujeme žádné kompromisy.

Při alergii na prach musí mít potah matrace antistatickou úpravu. Tuto úpravu mají matrace s vetkaným stříbrným vláknem v potahu. Stříbro se používá ve zdravotnictví pro své antibakteriální a antistatické funkce.

Správná matrace pro děti má zásadně odlišnou funkčnost, než matrace pro dospělé. Pro malé děti do 2 let jsme vyvinuli matrace Fiaba, pro děti od 12 do 17 let máme speciální matrace s maximálně 2 cm paměťové pěny, které ideálně podporují zdravý vývin dětského těla.

Matrace Magniflex s více jak 4 cm naší patentované paměťové pěny jsou certifikovány v EU jako zdravotní produkty 1. kategorie a prodávají se s nižší sazbou DPH.

Spaní bez polštáře není zdravé. 1/10 těla, tedy krk a hlava regenerují během spánku na polštáři, ramena a zbytek těla regenerují na matraci. Bolest hlavy a krční páteře pomůže vyřešit vhodný polštář z paměťové pěny.

Během spánku může matrace pomoci s podpůrnou léčbou revmatismu, artrózy a dalších kloubních onemocnění, pokud si vyberete matraci s více jak 4 cm naší patentované paměťové pěny, obohacené o čistý extrakt z aloe vera.

Při nákupu matrace v ceně 20.000 korun a době používání 8 let platíte každou noc za 8 hodin kvalitního spánku necelých 7 korun.

Správná matrace má být o 20 cm delší, než je výška člověka, který na ní spí. Ideální šířka pro dospělého člověka je 90 cm a více.

Spaní na břiše lékaři nedoporučují. V této poloze špatně regeneruje jak krční, tak i bederní páteř. Spaní na zádech a boku je zdravé. Pokud přesto trváte na břiše, tak jen ve stabilizované poloze.

Matrace Magniflex s více jak 4 cm naší patentované paměťové pěny jsou certifikovány v EU jako zdravotní produkty 1 kategorie a prodávají se s nižší sazbou DPH a zdravotní pojišťovny je často dotují?

Ideální teplota lidského těla během spánku by měla být konstantní a pohybovat se v rozmezí 36 – 36,5 stupně Celsia. Matrace Magniflex jsou velmi vzdušné a navíc jsou opatřeny špičkovými potahy z patentovaných látek, které Vám pomohou ideální teplotu docílit a udržet.

Všechny matrace Magniflex jsou vyrobeny z hypoalergenních materiálů a mají antiroztočovou úpravu? Všechny jsou tedy vhodné i pro alergiky a svým složením působí hojivě na alergie. Suroviny, použité pro výrobu matrace mají nejvyšší certifikace na absenci zdraví škodlivých látek.


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18
Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz