V hotelu

Dopřejte si spánek na matracích Magniflex i mimo domov

Čeká Vás vytoužená dovolená s Vašimi blízkými? Nebo Vás šéf vyslal na několikadenní pracovní cestu, či se třeba v noci autem vracíte z velké dálky a pomalu cítíte, že únavou už „na jeden zátah“ domů nedojedete?

V těchto případech pravděpodobně strávíte jednu a více nocí v nějakém příjemném penzionu či hotelu. A s jistotou očekáváte, že si zde odpočinete tak dobře, jako doma. Dobrou zprávou je, že čím dál více ubytovacích zařízení si toto uvědomuje a na úroveň spánku Vás, svých hostů, klade mimořádný důraz. Vědí, že pokud si u nich dobře odpočinete, rádi se opět vrátíte a navíc je třeba doporučíte svým známým. Že kvalitní postel, matrace a polštář bývají při Vašem výběru hotelu stěžejní.

Na základě zpětné vazby od našich zákazníků víme, že mnozí požadují mimo domov spát právě na matraci Magniflex. Těší nás to a hotelovému trhu se intenzivně věnujeme. Majitelům ubytovacích zařízeních představujeme naši hotelovou kolekci s důrazem na fakt, že jsou všechny komponenty matrací testovány na nehořlavost a certifikovány podle nejvyšších norem a předpisů EU. Zkoušky Oeko-Tex zaručují absenci škodlivých látek a konečná úprava všech potahových látek zabraňuje množení bakterií, roztočů a plísní.

Všechny tyto přísné požadavky, které matrace Magniflex splňují, ve spojení s jejich pohodlím a regeneračními schopnostmi dodávají hotelům a penzionům záruku, že se u nich dobře vyspíte.

Jsme moc rádi, že hotelů, kterým na svých hostech skutečně záleží, neustále přibývá.

V České republice jsou matracemi Magniflex vybaveny tyto hotely a penziony:  


Potřebujete poradit?


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz