Nyní se nacházíte:Průvodce výběrem matrace

Vyberte si pro Vás nejvhodnější matraci

Výběr po internetu je složitý. Jako experti na zdravý spánek preferujeme, když si matraci osobně vyzkoušíte. Na vývoji matrace pracuje řada specialistů z různých lékařských oborů a konečná volba matrace je vždy individuální. Pokud se chcete seznámit s kritérii, jak vhodnou matraci vybírat, odpovězte prosím, na několik následujících otázek a my Vám z naší široké nabídky doporučíme ty nejvhodnější.

Víte že: Lékaři doporučují z hygienických důvodů měnit matraci jednou za 8 let? Všechny naše matrace procházejí těmi nejnáročnějšími nezávislými testy, jsou vyrobeny v Itálii a všechny jsou vhodné pro alergiky.

start

Věk: Do které věkové kategorie patříte?
 

Víte že: správná matrace pro děti má zásadně odlišnou funkčnost, než matrace pro dospělé. Pro malé děti do 2 let jsme vyvinuli matraci Baby Bamboo, pro děti od 12 do 17 let máme specielní matrace s maximálně 2 cm paměťové pěny, které ideálně podporují zdravý vývin dětského těla.

Vaše výška a váha: Klikněte prosím na příslušné políčko.
  méně než 50 kg 50-80 kg 80-110 kg více
100-150 cm        
150-165 cm        
165-175 cm        
175-185 cm        
185-200 cm        

Víte že: správná matrace má být o 20 cm delší, než je výška člověka, který na ní spí. Ideální šířka pro dospělého člověka je 90 cm a více.

Spánková pozice: ať spíte v jakékoliv pozici, Magniflex Vás perfektně obejme a podepře.
Ve které pozici spíte a regenerujete vy?
 

Víte že: spaní na břiše lékaři nedoporučují. V této poloze špatně regeneruje jak krční, tak i bederní páteř. Spaní na zádech a boku je zdravé. Pokud přesto trváte na břiše, tak jen ve stabilizované poloze.

Podpora: jakou matraci preferujete?
 

Víte že: matrace Magniflex s více jak 4 cm naší patentované paměťové pěny jsou certifikovány v EU jako zdravotní produkty 1 kategorie a prodávají se s nižší sazbou DPH a zdravotní pojišťovny je často dotují?

Pocení: konstantní teplota během spánku je velmi důležitá. Jste člověk spíše?
 

Víte že: ideální teplota lidského těla během spánku by měla být konstantní a pohybovat se v rozmezí 36 – 36,5 stupně Celsia. Matrace Magniflex jsou velmi vzdušné a navíc jsou opatřeny špičkovými potahy z patentovaných látek, které Vám pomohou ideální teplotu docílit a udržet.

Zdravotní stav: Pokud si matraci a polštář vyberete správně, Vaše neduhy částečně nebo zcela zmizí.
Jaké máte potíže, bolesti? (můžete volit více možností):

Víte že: spaní bez polštáře není zdravé. 1/10 těla, tedy krk a hlava regenerují během spánku na polštáři, ramena a zbytek těla regenerují na matraci. Bolest hlavy a krční páteře pomůže vyřešit vhodný polštář z paměťové pěny.

Víte že: páteř musí být během spánku ve své přirozené poloze. Jen tak dokáže regenerovat, jednotlivé obratle se po celém svém obvodu uvolní a vytvoří prostor pro spánkovou regeneraci meziobratlových plotének a absorpci tekutiny do nich. 4 a více cm patentované paměťové pěny na matraci Vás ideálně anatomicky podepře a pomůže odstranit bolesti bederní páteře.

Víte že: během spánku může matrace pomoci s podpůrnou léčbou revmatismu, artrózy a dalších kloubní ch onemocnění, pokud si vyberete matraci s více jak 4 cm naší patentované paměťové pěny, obohacené o čistý extrakt z aloe vera.

Víte že: klouby se musí během spánkové regenerace dokonale uvolnit a chrupavčitá část kloubu nesmí tlačit na kloubní jamku. Takové uvolnění nabízí matrace s vrstvou naší patentované paměťové pěny 4 cm a vyšší.

Alergie: jste alergičtí na prach nebo roztoče?

Víte že: všechny matrace Magniflex jsou vyrobeny z hypoalergenních materiálů a mají antiroztočovou úpravu? Všechny jsou tedy vhodné i pro alergiky a svým složením působí hojivě na alergie. Suroviny, použité pro výrobu matrace mají nejvyšší certifikace na absenci zdraví škodlivých látek.

Preference: řekněte mi, jaký potah matrace preferujete?

Víte že: vaše tělo bude každý den 8 hodin v přímém kontaktu s matrací po dobu dalších 8 let a je klíčové, aby jádro matrace a potah neobsahovaly žádné zdraví škodlivé látky. Magniflex vyrábí všechny své produkty v EU a testy zdravotní nezávadnosti probíhají v německých laboratořích. Důvodem je fakt, že Německo se pyšní v Evropě nejvyšším stupněm ochrany spotřebitele a jako světový lídr v oboru zdravého spaní neakceptujeme žádné kompromisy.

Cena: vychutnejte si kvalitní regenerační spánek a na matraci nešetřete.
Investice do matrace je investicí do Vašeho zdraví. Kolik jste ochotni do Vaší matrace investovat?

Víte že: při nákupu matrace v ceně 20.000 korun a době používání 8 let platíte každou noc za 8 hodin kvalitního spánku necelých 7 korun?

 

Víte, že...?

Spaní bez polštáře není zdravé. 1/10 těla, tedy krk a hlava regenerují během spánku na polštáři, ramena a zbytek těla regenerují na matraci. Bolest hlavy a krční páteře pomůže vyřešit vhodný polštář z paměťové pěny. Další rady

Potřebujete poradit?


antispam
Zadejte text z obrázku

Kontakt

Jak k nám?

Showroom Karlín

Tel./fax: +420 222 314 608
E-mail: karlin@magniflex.cz

Prodejna v mém regionu

Showroom Stodůlky

Tel./fax: +420 737 259 452
E-mail: NLC@magniflex.cz

Centrála Magniflex

Tel./fax: +420 323 605 894
E-mail: info@magniflex.cz

Registrace prodloužené záruky

Dokumenty ke stažení