Magniflex získal ocenění GRAND PRIX za nejlepší výrobek veletrhu FOR INTERIOR 2018

Magniflex získal ocenění GRAND PRIX za nejlepší výrobek veletrhu FOR INTERIOR 2018

V minulém týdnu se v Praze uskutečnil největší veletrh nábytku a bytového designu v České republice, For Interior 2018.

Veletrhu jsme se jako tradičně zúčastnili a návštěvníkům představili produkty Magniflex s nejvyšší zdravotní certifikací a unikátními patenty. Účast na letošním veletrhu byla pro nás navíc výjimečná tím, že jsme zde představili světovou technologickou novinku v oblasti spánku – biometrickou postel budoucnosti MagniSmartech.

Právě inovativní systém postele MagniSmartech zaujal odbornou porotu, která ji ocenila prvním místem v soutěži o nejlepší výrobek veletrhu GRAND PRIX 2018. 

Co je žebříček GRAND PRIX?

Jednotlivé exponáty mohli do soutěže o nejlepší výrobek veletrhu přihlásit sami vystavovatelé. Během prvního dne veletrhu si pak odborná porota všechny přihlášené produkty prohlédla.  Mezi posuzovaná kritéria patřily technické parametry, progresivní technologie, materiál, energetická úspornost, ekologická hlediska, přednosti a uplatnění na trhu.

Ocenění nás velice těší a zájem odborníků i široké veřejnosti z řad návštěvníků veletrhu nás přesvědčil o tom, že dlouhé roky výzkumu a vývoje postele MagniSmartech postupně přinesou zasloužené výsledky.          

Co je MagniSmartech?

MagniSmartech je inovativní systém jedinečného polohovatelného roštu a luxusní vysoké biometrické matrace s integrovanou technologií, která monitoruje a analyzuje spánek a navrhuje, jak jej zlepšit, a tím zlepšit kvalitu života.

MagniSmartech obsahuje senzory, které zaznamenávají a průběžně monitorují čas usnutí a probuzení, délku spánku, průměrnou srdeční a dechovou frekvenci a mnoho dalšího. Veškerá data jsou v reálném čase ukládána do kontrolní jednotky systému MagniSmartech. Tyto informace o kvalitě spánku jsou on-line nahrávány a zobrazovány v chytrém telefonu, počítači nebo jiném zařízení.

Více o biometrické posteli MagniSmartech.

 

Publikováno: 27. 3. 2018

Fotoalbum


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz