Video

Novinky na veletrhu For Interior 2022

Na podzimním veletrhu For Interior jsme, ku příležitosti 60. výročí značky Magniflex, odprezentovali zcela novou kolekci MagniCool, matraci pro hotelový segment a  samozřejmě naše nejoblíbenější matrace s inovovanými potahy.

Rozhovor ve Snídani s Novou

Generální ředitel a předseda představenstva Magniflex pro ČR a SR, Ing. František Hlaváč  se v rozhovoru ve Snídani s Novou s diváky podělil o nejnovější poznatky spánkové vědní disciplíny, o to, co se děje v našem těle během spánku, jak naše tělo regeneruje a podle čeho vybírat správnou matraci.

Spánek šampiona

Ambasador Magniflex o spánku, 28. 2. 2020

Jak zdravě spát a jak matrace může působit na lidské tělo?

V rozhovorech s uznávanou lékařskou kapacitou v oblasti ortopedie a péče o vrcholové sportovce MUDr. Petrem Neprašem a generálním ředitelem Magniflex pro ČR a SR Ing. Františkem Hlaváčem se dozvíte, co vše se děje během vašeho spánku, co je důležité pro správnou regeneraci těla, v jaké poloze nespat i jak je možné protahovat páteř, zatímco spíte.

Reportáž z veletrhu For Interior 2018

Na podzimním veletrhu For Interior se soustředili významní výrobci zdravotních matrací v hale 2 a vytvořili tak pro návštěvníky veletrhu jakousi Zónu zdravého spánku. Ve stánku, který na For Furniture 2017 získal cenu TOP EXPO, jsme představili nové kolekce matrací Maestro a Nuvola a samozřejmě jsme se zaměřili na aktivní spánkovou regeneraci díky celosvětovému patentu, matraci MagniStretch, který vlastní prestižní certifikát ACA.

MagniSmartech - spánek budoucnosti

Inovativní systém jedinečného polohovatelného roštu a luxusní vysoké biometrické matrace s integrovanou technologií, která monitoruje a analyzuje spánek a navrhuje, jak jej zlepšit, a tím zlepšit kvalitu života.


Gianluigi Buffon

Brankář italského národního týmu Gianluigi Buffon je tváří italské značky Magniflex. Fotbalista, který v dresu italského národního týmu odehrál nejvíce utkání, a který je zařazen mezi 125 nejlepších žijících fotbalistů a zvolen nejlepším brankářem v letech 1997 – 2009, je ukázkou fotbalové virtuosity, věrnosti a čestnosti. 
Jsme hrdí, že tato mimořádná osobnost reprezentuje značku Magniflex a naše matrace mu během spánku pomáhají regenerovat sportem namáhané tělo, aby mohl v dalším dni podávat stejně dobré výkony v bráně uznávaného fotbalového klubu. 30. 4. 2017


Reportáž z veletrhu For Interior 2017

V novém stánku, který na jarním For Furniture získal cenu TOP EXPO, jsme představili klienty nejoblíbenější produkty Magniflex. Zájemcům o kvalitní spánek jsme poradili, jak zdravě spát a proč je správné investovat do zdravotní matrace. Zaměřili jsme se na aktivní spánkovou regeneraci díky celosvětovému patentu, matraci MagniStretch, který nedávno získal prestižní certifikát ACA.


Rozhovory s portálem TvBydleni.cz

Rozhovory pro internetovou televizi TVbydlení.cz na témata: Správná spánková poloha, Průvodce výběrem ideální matrace, Na co si dát pozor při výběru matrace a O matracích, které dokáží léčit.


Reportáž z veletrhů For Arch a For Interior 2016

Na veletrzích v roce 2016 jsme se zaměřili na výzkum a vývoj a představili hned několik novinek. Luxusní vysoká matrace bez kompromisů nazvaná Virtuoso byla vyvinuta s cílem odstranit z matrace nevýhody kovových pružin, které jsou nahrazeny patentovanými studenými a paměťovými pěnami společnosti Magniflex. Matrace Fiaba je zaměřena speciálně na novorozence a potřeby spánku v prvních měsících jejich života. Exkluzivní patent společnosti Magniflex, matrace MagniStretch určená pro aktivní regeneraci těla během spánku se stala během posledního roku jednou z nejprodávanějších a nejlépe hodnocených matrací. Velmi dobře hodnocené jsou také polštáře z paměťové pěny Magniflex, výsledky testu uveřejnil týdeník Květy. Veškeré produkty Magniflex můžete vyzkoušet "na vlastní záda" v showroomech nebo prodejní síti Magniflex.


Upoutávka na kolekci Magnistretch

Podívejte se na krátkou upoutávku na kolekci MagniStretch, novinku Magniflex, kterou jsme představili na veletrhu For Arch 2015 v Praze.

Duální komfort

Inovativní systém Duálního jádra jsme vyvinuli s cílem poskytnout kombinaci odlišného komfortu tuhé nebo měkké podpory, která bude vyhovovat potřebám každého z dvojice. Pokud se rozhodnete pro matraci s Duálním komfortem, nikdy se nespletete.


Reportáž z veletrhu For Arch 2015

Přinášíme vám opět reportáž z veletrhů, tentokrát z veletrhu For Arch 2015, který se konal v září 2015 a na kterém jsme opět představovali novinky Magniflex. V reportáži se dozvíte jak se ujaly Magniflex kolekce představené minulý rok, dále vám ukážeme novinku MagniStretch, matraci, která aktivně napomáhá regeneraci vaší páteře a kolekci Magnipet, luxusní pelíšky pro vaše domácí mazlíčky. V reportáži nastíníme také na čem Magniflex právě pracuje, tedy monitoring zdravého spánku online.


Reportáž z veletrhu For Interior 2014

V roce 2014 jsme se úspěšně zúčastnili veletrhů FOR ARCH a FOR INTERIOR, prohlédněte si reportáž včetně představení zcela nové kolekce matrací Magniflex.


Představení společnosti na veletrhu FOR ARCH 2013

Shlédněte naše video z mezinárodního veletrhu FOR ARCH v Praze - Letňanech. Veletrh se koná každý rok na podzim a Magniflex se jej každý rok účastní za účelem propagace značky a prodejní sítě v celé České republice.

Zde si můžete prohlédnout některá videa přímo z dílny italského výrobce Magniflex.

 

 


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18
Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz