Video

Rozhovor v Dámském klubu

Matej Rosina, obchodný partner Magniflex , v pořadu Dámskeho klubu, vysílaného slovenskou televizní stanicí RTVS, jako odborník na spánkovou regeneracii.

Novinky na veletrhu For Interior 2022

Na podzimním veletrhu For Interior jsme, ku příležitosti 60. výročí značky Magniflex, odprezentovali zcela novou kolekci MagniCool, matraci pro hotelový segment a  samozřejmě naše nejoblíbenější matrace s inovovanými potahy.

Rozhovor ve Snídani s Novou

Generální ředitel a předseda představenstva Magniflex pro ČR a SR, Ing. František Hlaváč  se v rozhovoru ve Snídani s Novou s diváky podělil o nejnovější poznatky spánkové vědní disciplíny, o to, co se děje v našem těle během spánku, jak naše tělo regeneruje a podle čeho vybírat správnou matraci.

Spánek šampiona

Ambasador Magniflex o spánku, 28. 2. 2020

Jak zdravě spát a jak matrace může působit na lidské tělo?

V rozhovorech s uznávanou lékařskou kapacitou v oblasti ortopedie a péče o vrcholové sportovce MUDr. Petrem Neprašem a generálním ředitelem Magniflex pro ČR a SR Ing. Františkem Hlaváčem se dozvíte, co vše se děje během vašeho spánku, co je důležité pro správnou regeneraci těla, v jaké poloze nespat i jak je možné protahovat páteř, zatímco spíte.

Reportáž z veletrhu For Interior 2018

Na podzimním veletrhu For Interior se soustředili významní výrobci zdravotních matrací v hale 2 a vytvořili tak pro návštěvníky veletrhu jakousi Zónu zdravého spánku. Ve stánku, který na For Furniture 2017 získal cenu TOP EXPO, jsme představili nové kolekce matrací Maestro a Nuvola a samozřejmě jsme se zaměřili na aktivní spánkovou regeneraci díky celosvětovému patentu, matraci MagniStretch, který vlastní prestižní certifikát ACA.

MagniSmartech - spánek budoucnosti

Inovativní systém jedinečného polohovatelného roštu a luxusní vysoké biometrické matrace s integrovanou technologií, která monitoruje a analyzuje spánek a navrhuje, jak jej zlepšit, a tím zlepšit kvalitu života.


Gianluigi Buffon

Brankář italského národního týmu Gianluigi Buffon je tváří italské značky Magniflex. Fotbalista, který v dresu italského národního týmu odehrál nejvíce utkání, a který je zařazen mezi 125 nejlepších žijících fotbalistů a zvolen nejlepším brankářem v letech 1997 – 2009, je ukázkou fotbalové virtuosity, věrnosti a čestnosti. 
Jsme hrdí, že tato mimořádná osobnost reprezentuje značku Magniflex a naše matrace mu během spánku pomáhají regenerovat sportem namáhané tělo, aby mohl v dalším dni podávat stejně dobré výkony v bráně uznávaného fotbalového klubu. 30. 4. 2017


Reportáž z veletrhu For Interior 2017

V novém stánku, který na jarním For Furniture získal cenu TOP EXPO, jsme představili klienty nejoblíbenější produkty Magniflex. Zájemcům o kvalitní spánek jsme poradili, jak zdravě spát a proč je správné investovat do zdravotní matrace. Zaměřili jsme se na aktivní spánkovou regeneraci díky celosvětovému patentu, matraci MagniStretch, který nedávno získal prestižní certifikát ACA.


Rozhovory s portálem TvBydleni.cz

Rozhovory pro internetovou televizi TVbydlení.cz na témata: Správná spánková poloha, Průvodce výběrem ideální matrace, Na co si dát pozor při výběru matrace a O matracích, které dokáží léčit.


Reportáž z veletrhů For Arch a For Interior 2016

Na veletrzích v roce 2016 jsme se zaměřili na výzkum a vývoj a představili hned několik novinek. Luxusní vysoká matrace bez kompromisů nazvaná Virtuoso byla vyvinuta s cílem odstranit z matrace nevýhody kovových pružin, které jsou nahrazeny patentovanými studenými a paměťovými pěnami společnosti Magniflex. Matrace Fiaba je zaměřena speciálně na novorozence a potřeby spánku v prvních měsících jejich života. Exkluzivní patent společnosti Magniflex, matrace MagniStretch určená pro aktivní regeneraci těla během spánku se stala během posledního roku jednou z nejprodávanějších a nejlépe hodnocených matrací. Velmi dobře hodnocené jsou také polštáře z paměťové pěny Magniflex, výsledky testu uveřejnil týdeník Květy. Veškeré produkty Magniflex můžete vyzkoušet "na vlastní záda" v showroomech nebo prodejní síti Magniflex.


Upoutávka na kolekci Magnistretch

Podívejte se na krátkou upoutávku na kolekci MagniStretch, novinku Magniflex, kterou jsme představili na veletrhu For Arch 2015 v Praze.

Duální komfort

Inovativní systém Duálního jádra jsme vyvinuli s cílem poskytnout kombinaci odlišného komfortu tuhé nebo měkké podpory, která bude vyhovovat potřebám každého z dvojice. Pokud se rozhodnete pro matraci s Duálním komfortem, nikdy se nespletete.


Reportáž z veletrhu For Arch 2015

Přinášíme vám opět reportáž z veletrhů, tentokrát z veletrhu For Arch 2015, který se konal v září 2015 a na kterém jsme opět představovali novinky Magniflex. V reportáži se dozvíte jak se ujaly Magniflex kolekce představené minulý rok, dále vám ukážeme novinku MagniStretch, matraci, která aktivně napomáhá regeneraci vaší páteře a kolekci Magnipet, luxusní pelíšky pro vaše domácí mazlíčky. V reportáži nastíníme také na čem Magniflex právě pracuje, tedy monitoring zdravého spánku online.


Reportáž z veletrhu For Interior 2014

V roce 2014 jsme se úspěšně zúčastnili veletrhů FOR ARCH a FOR INTERIOR, prohlédněte si reportáž včetně představení zcela nové kolekce matrací Magniflex.


Představení společnosti na veletrhu FOR ARCH 2013

Shlédněte naše video z mezinárodního veletrhu FOR ARCH v Praze - Letňanech. Veletrh se koná každý rok na podzim a Magniflex se jej každý rok účastní za účelem propagace značky a prodejní sítě v celé České republice.

Zde si můžete prohlédnout některá videa přímo z dílny italského výrobce Magniflex.

 

 


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz