Materiály

Magniflex používá materiály nejvyšší kvality

Znalost charakteristiky materiálů a jejich různých kombinací pomáhá k pochopení jejich výhod a ke správnému výběru matrace. Naši výzkumní pracovníci denně testují materiály, které jsou používány ve výrobě tak, aby bylo dosaženo správného složení a kvality produktů. Výsledky našeho vývoje patentujeme. Neustále inovujeme a používáme co nejvíce přírodních vláken. To vše se děje v souladu s normami a předpisy. Na základě získaných patentů a certifikátů garantujeme nepřítomnost alergenních látek v matracích a polštářích, stejně jako látek, které mohou ohrožovat lidské zdraví a životní prostředí. Současně garantujeme jedinečnou zdravotní prospěšnost a podporu spánkové regenerace v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky.

 

Studené pěny

Studené pěny (High Resilience - HR) se vyznačují pružností, tvarovou stálostí a prodyšností. Tělu poskytují vyváženou ortopedickou podporu.

 

Paměťové pěny

Paměťové pěny mají příznivé účinky na regeneraci těla, vytváří optimální anatomickou podporu a působí tak proti proleženinám.

 

Speciální pěny

Magniflex své pěny neustále inovuje a snaží se nacházet řešení pro dokonalou spánkovou regeneraci. Výsledkem jsou produkty velmi výjimečné svým složením a příznivými účinky na lidské tělo.

 

Potahové látky

Kvalitní potahové látky z nejlepších přírodních vláken jsou prodyšné a výborně odvádějí vlhkost. Tělu poskytují příjemný komfort a blahodárně působí na pokožku. Pro optimální termoregulaci lidského těla během spánku používáme i patentované speciální látky z technických vláken.

 

írodní suroviny

Tradiční přírodní suroviny mají vynikající termoregulační a hygroskopické vlastnosti, které jsou schopné zajistit vždy optimální spánkové mikroklima.


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz