Vyberte si pro Vás nejvhodnější matraci

Nyní se nacházíte: Úvod | Průvodce výběrem matrace

Víte že: Lékaři doporučují z hygienických důvodů měnit matraci jednou za 8 let? Všechny naše matrace procházejí těmi nejnáročnějšími nezávislými testy, jsou vyrobeny výhradně v Itálii a všechny jsou vhodné pro alergiky.

Výběr po internetu je složitý. Jako experti na zdravý spánek preferujeme, když si matraci osobně vyzkoušíte. Na vývoji matrace pracuje řada specialistů z různých lékařských oborů a konečná volba matrace je vždy individuální. Pokud se chcete seznámit s kritérii, jak vhodnou matraci vybírat, odpovězte prosím, na několik následujících otázek a my Vám z naší široké nabídky doporučíme ty nejvhodnější.

start

Věk: Do které věkové kategorie patříte?
 

Víte že: Správná matrace pro děti má zásadně odlišnou funkčnost, než matrace pro dospělé. Pro malé děti do 2 let jsme vyvinuli matrace Fiaba, pro děti od 12 do 17 let máme speciální matrace s maximálně 2 cm paměťové pěny, které ideálně podporují zdravý vývin dětského těla.

Vaše výška a váha: Klikněte prosím na příslušné políčko.
  méně než 50 kg 50-80 kg 80-110 kg více
100-150 cm        
150-165 cm        
165-175 cm        
175-185 cm        
185-200 cm        

Víte že: Správná matrace má být o 20 cm delší, než je výška člověka, který na ní spí. Ideální šířka pro dospělého člověka je 90 cm a více.

Spánková pozice: ať spíte v jakékoliv pozici, Magniflex Vás perfektně obejme a podepře.
Ve které pozici spíte a regenerujete vy?
 

Víte že: Spaní na břiše lékaři nedoporučují. V této poloze špatně regeneruje jak krční, tak i bederní páteř. Spaní na zádech a boku je zdravé. Pokud přesto trváte na břiše, tak jen ve stabilizované poloze.

Podpora: jakou matraci preferujete?
 

Víte že: Matrace Magniflex s více jak 4 cm naší patentované paměťové pěny jsou certifikovány v EU jako zdravotní produkty 1 kategorie a prodávají se s nižší sazbou DPH a zdravotní pojišťovny je často dotují?

Pocení: konstantní teplota během spánku je velmi důležitá. Jste člověk spíše?
 

Víte že: Ideální teplota lidského těla během spánku by měla být konstantní a pohybovat se v rozmezí 36 – 36,5 stupně Celsia. Matrace Magniflex jsou velmi vzdušné a navíc jsou opatřeny špičkovými potahy z patentovaných látek, které Vám pomohou ideální teplotu docílit a udržet.

Zdravotní stav: Pokud si matraci a polštář vyberete správně, Vaše neduhy částečně nebo zcela zmizí.
Jaké máte potíže, bolesti? (můžete volit více možností):

Víte že: Spaní bez polštáře není zdravé. 1/10 těla, tedy krk a hlava regenerují během spánku na polštáři, ramena a zbytek těla regenerují na matraci. Bolest hlavy a krční páteře pomůže vyřešit vhodný polštář z paměťové pěny.

Víte že: Páteř musí být během spánku ve své přirozené poloze. Jen tak dokáže regenerovat, jednotlivé obratle se po celém svém obvodu uvolní a vytvoří prostor pro spánkovou regeneraci meziobratlových plotének a absorpci tekutiny do nich. 4 a více cm patentované paměťové pěny na matraci Vás ideálně anatomicky podepře a pomůže odstranit bolesti bederní páteře.

Víte že: Během spánku může matrace pomoci s podpůrnou léčbou revmatismu, artrózy a dalších kloubních onemocnění, pokud si vyberete matraci s více jak 4 cm naší patentované paměťové pěny, obohacené o čistý extrakt z aloe vera.

Víte že: Matrace Magniflex s více jak 4 cm naší patentované paměťové pěny jsou certifikovány v EU jako zdravotní produkty 1. kategorie a prodávají se s nižší sazbou DPH.

Alergie: jste alergičtí na prach nebo roztoče?

Víte že: Všechny matrace Magniflex jsou vyrobeny z hypoalergenních materiálů a mají antiroztočovou úpravu? Všechny jsou tedy vhodné i pro alergiky a svým složením působí hojivě na alergie. Suroviny, použité pro výrobu matrace mají nejvyšší certifikace na absenci zdraví škodlivých látek.

Preference: řekněte mi, jaký potah matrace preferujete?

Víte že: Vaše tělo bude každý den 8 hodin v přímém kontaktu s matrací po dobu dalších cca 8 let a je klíčové, aby jádro matrace a potah neobsahovaly žádné zdraví škodlivé látky. Magniflex vyrábí všechny své produkty v Itálii a testy zdravotní nezávadnosti probíhají v německých laboratořích. Důvodem je fakt, že Německo se pyšní v Evropě nejvyšším stupněm ochrany spotřebitele a jako světový lídr v oboru zdravého spaní neakceptujeme žádné kompromisy.

Cena: vychutnejte si kvalitní regenerační spánek a na matraci nešetřete.
Investice do matrace je investicí do Vašeho zdraví. Kolik jste ochotni do Vaší matrace investovat?

Víte že: Při nákupu matrace v ceně 20.000 korun a době používání 8 let platíte každou noc za 8 hodin kvalitního spánku necelých 7 korun.

 

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

NAVŠTIVTE násPo - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

PRAHA 6 - OC ŠESTKAFajtlova 1090/1

Jak k nám?

navštivte násPo - Ne 9:00 - 20:00

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz