Studené pěny

Nyní se nacházíte: Úvod | Proč Magniflex | Materiály | Studené pěny

Elioform

Patentovaná studená pěna Elioform je kombinací dvou druhů polyéterů. Jeden dodává matraci tuhost, druhý zajišťuje odolnost a tvarovou stálost. Struktura je tvořena propojenými mikrobuňkami, které napomáhají dýchání matrace a zajišťují její hygienu, teplotní stálost a schopnost rychle absorbovat a odpařit vodu. Má vynikající ortopedické vlastnosti. Oproti ostatním pěnám se vyznačuje vyšší tuhostí, tvarovou stálostí a přitom pružností. Matrace z pěny Elioform je ideální pro ty, kteří upřednostňují tužší ortopedickou oporu bez nadměrného tlaku.

Materiál ELIOFORM BREEZE je obohacený extraktem eukalyptu, který zvyšuje pocit pohody a udržuje tělo svěží.

Eliosoft

Patentovaná studená pěna Eliosoft je tvořena mikrobuněčnou strukturou, propojenou jemnými kapiláry, pěněnou do specifické hustoty, která určuje její elastičnost ve srovnání s polyuretanovými pěnami. Je hygienická a prodyšná, s extrémní schopností vstřebat a následně odpařit vlhkost. Eliosoft se vyrábí ve vodě, sloučením pěněného polyuretanu a dvou druhů polyéterů, které zajišťují materiálu optimální tuhost a odolnost. Eliosoft se vyznačuje výbornými anatomickými a ortopedickými vlastnostmi a v kombinaci s pěnami Memoform a Elioform dochází k vyrovnání optimální měkkosti a vysoké podpory.

Materiál ELIOSOFT BREEZE je obohacený extraktem eukalyptu, který zvyšuje pocit pohody a udržuje tělo svěží.

MEMOSOFT

Memosoft je příjemná anatomicky přizpůsobivá pěna, která nabízí pocit extrémní měkkosti a neuvěřitelného pohodlí. V kombinaci s vrstvami pěn Memoform, Elioform nebo Eliosoft poskytuje ještě jemnější podporu.

Orthofirm

Studená pěna Orthofirm se řadí mezi tužší pěny a splňuje základní požadavky na ortopedickou podporu. Je pružná a tvarově stálá, není ovšem patentovaná jako unikátní produkt Magniflex. S ohledem na její cenovou dostupnost ji používáme pro kolekci Relaxsan.

Orthosoft

Studená pěna Orthofirm se řadí mezi měkčí pěny a splňuje základní požadavky na ortopedickou podporu. Je pružná a tvarově stálá, není ovšem patentovaná jako unikátní produkt Magniflex. S ohledem na její cenovou dostupnost ji používáme pro kolekci Relaxsan.

 


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

NAVŠTIVTE násPo - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

PRAHA 5 - StOdůlkyŠafránkova 1238/1

Jak k nám?

navštivte násPo - Pá 9:00 - 19:00
So 9:00 - 17:00

Pošlete nám e-mailnlc@magniflex.cz

Brno

Zábrdovická 2Jak k nám?

navštivte násPo - Pá 9:30 - 18:00
So 9:00 - 12:00

Pošlete nám e-mailpp.brno@jitona.cz

Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací
SOUHLASÍM