Podporujeme

Magniflex podporuje nadaci DEBRA

Posláním občanského sdružení DEBRA ČR je zvyšovat kvalitu života lidí trpících vzácným vrozeným puchýřnatým onemocněním EB a jejich rodinám. Lidé s touto nevyléčitelnou nemocí mají kůži křehkou jako motýlí křídla. Při každodenních činnostech jim vznikají na kůži puchýře a rány. Obdobně zranitelný je i např. jícen pacientů. Nemocní neznají den bez bolesti.

Magniflex organizaci DEBRA ČR dlouhodobě podporuje. Kromě pravidelné finanční podpory poskytuje pacientům poradenství v oblasti zdravého spánku a doporučuje certifikované zdravotní matrace Magniflex, které splňují vysoké nároky na péči o pokožku nemocných a umožňují jim tak co možná nejšetrnější spánek.

Magniflex podporuje základní a mateřskou školu BASIC

Základní a mateřská škola BASIC má za cíl vést a vzdělávat děti tak, aby byly připraveny do života a byly úspěšné a šťastné.

Magniflex podporuje nadaci Modré Dveře

Občanské sdružení Modré dveře nabízí v Terapeutickém centru sociální služby pro mentálně handicapované a duševně nemocné, dále krizovou pomoc pro širokou veřejnost. V rámci poskytování sociálních služeb se klienti také zúčastňují aktivity job-club. Cílem projektu je poskytnout klientům orientaci na trhu práce a pomoci jim nalézt vhodné pracovní uplatnění. V zásadě jde o metodickou přípravu a podporu pro získání zaměstnání.


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18
Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz