Potahové látky

Nyní se nacházíte: Úvod | Proč Magniflex | Materiály | Potahové látky

thermic®

Speciální textilie hebká a chladivá na dotek poskytuje okamžitou úlevu pro tělo během teplých letních dnů. Příjemný pocit svěžesti při kontaktu s pokožkou zlepšuje kvalitu odpočinku. Tato textilie může být přirovnávána k jakémusi “tepelnému akumulátoru”, který je dobíjen nahromaděným lidským teplem a uvolňuje ho, jakmile tělesná teplota klesne. Díky tomu během spánku nedochází k výkyvům teploty. 

Outlast®

Outlast® je speciální patentovaná termoregulační textilie původně vyvinutá NASA pro vesmírné skafandry. Ve své mikrobuněčné struktuře obsahuje nespočet kuliček vyrobených ze speciálního vosku. Když teplota těla překračuje 36 stupňů, přebytečné teplo je látkou Outlast® absorbováno. Když k ránu teplota těla začne klesat, látka akumulované teplo uvolňuje a zahřívá lidské tělo. Díky své schopnosti opakovaně střádat teplo a následně ho opět uvolňovat udržuje po celou dobu stabilní teplotu.

Coolmax®

Coolmax® je vysoce výkonný materiál z inovativního vlákna, které termoreguluje a současně stabilizuje vlhkost těla. Díky svým speciálním vlastnostem Coolmax® kontroluje a reguluje teplotu těla, rychle absorbuje pot, který odvádí od těla a odpařuje ho. Tím udržuje tělo v suchu a pohodě.

Dřevité vlákno

Tato čistá celulózová příze je vyrobena z pečlivě vybrané směsi dřeva. Od ostatních celulóz se liší svou měkkostí a schopností termoregulace, odolností vůči zápachu a prodyšností.

Bambusové vlákno

Bambusové vlákno je pokryto mikroštěrbinami, které umožňují dokonalé proudění vzduchu a  skvělé absorbování vlhkosti, což zajišťuje, že tělo je během spánku svěží a suché. Bambusové vlákno je velmi odolné proti namáhání a má dlouhou životnost.

Viskóza

Viskóza je přírodní jemná tkanina z čištěné celulózy, hebká a příjemná na dotek. Rychle absorbuje a odpařuje vlhkost, čímž pomáhá udržovat matraci hygienickou a prodyšnou.

SATÉNOVÁ VISKÓZA

Saténová viskóza vzniká jedinečnou úpravou a tkaním viskózového vlákna. Působí luxusně, je hebká a má mimořádnou schopnost odvádět vlhkost. Je velmi příjemná pro kontakt s pokožkou.

Bavlna

Bavlna a bio bavlna jsou měkká, ale odolná rostlinná vlákna. Největší předností bavlny je její prodyšnost, která při kontaktu s pokožkou dodává pocit svěžesti. Bavlna zároveň dokáže absorbovat velké množství vlhkosti, a pomáhá tak udržovat pokožku v suchu. Bio bavlna je pěstována tradičním zemědělským způsobem v certifikovaných farmách, které nepoužívají chemická hnojiva. Je vhodná pro osoby s citlivou pokožkou, která na běžnou bavlnu může reagovat alergicky.

viskóza se stříbrným vláknem

Přírodní jemná tkanina z čištěné celulózy, hebká a příjemná na dotek. Výborně odvádí a odpařuje vlhkost, čímž pomáhá udržovat matraci hygienickou a prodyšnou. Díky obsahu stříbrného vlákna má matrace výborné antibakteriální vlastnosti.

Medicare látka

Medicare látka je speciální patentovaná hygienická tkanina, vysoce odolná vůči bakteriím a plísním.


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

NAVŠTIVTE násPo - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

PRAHA 6 - OC ŠESTKAFajtlova 1090/1

Jak k nám?

navštivte násPo - Ne 9:00 - 20:00

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz

Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací
SOUHLASÍM