Reference

Sdělte nám své zkušenosti s výrobky Magniflex, chceme se neustále zlepšovat, a proto jsou pro nás Vaše názory, přání a požadavky cenným materiálem pro vývoj nových produktů a inovativních řešení. Za Váš názor Vám předem děkujeme, Váš Magniflex.

paní Klára

Praha

Jsem v neustálém lehkém údivu jak z matrace, tak z polštáře, takže nešlo nenapsat. Doufala jsem, že to, co jsem si přečetla na stránkách Magniflexu a co nám říkali v Showroomu v Šestce (kde se nám věnovali opravdu tak, že by se člověk až štípnul, jestli se mu to nezdá), bude alespoň zčásti fungovat, ale skutečnost je ještě lepší. Člověk by nevěřil, jak znatelně mu může matrace a polštář zlepšit kvalitu života. Všichni známí ode mě už dostali odkaz na stránky Magniflexu, aby se mohli podívat na ten zázrak, který jim vychvaluju :-)

Matrace MagniStretch 12, polštář Cotton Deluxe Standard

Miroslav Hofírek

Karlovy Vary

Do postele jsem se vždy těšil na manželku, která se teď o mou náklonnost musí dělit s novou matrací. Moc jsem nevěřil, ale moje bederní páteř se srovnala. Chodím spát dřív, těším se. Ještě jednou moc děkuji za celou nákupní proceduru, byl to pro nás zážitek.

Matrace Armonia Memoform Dual 12

 

Andrea Viktorová

Hudčice

S lítostí Vám sděluji, že zvažuji reklamaci! Říkali jste, že se budeme těšit do postele, ale ne že z ní nebudeme chtít vylézt! :-) Spíme jako dřeváci, asi doháníme nějaké dříve nekvalitní deficity. Hned po první noci jsme prozívali půl dne, jako kdyby tělo přičichlo k tvrdému spánku a chtělo to všechno dospat. Lituji, že jsme nezačali dřív!

Matrace MagniStretch 10

 

Ondřej Soukup / Lucia Šoralová

hudební skladatel / zpěvačka

pozn.: matraci Armonia prodával přímo pan František Hlaváč.

Daniel Šváb

herec, hudebník a moderátor

Moje drahá žena po první noci s ní prohlásila, že ji miluje. Bral jsem to s nadhledem a říkal jsem si, že to je jen takové chvilkové citové vzplanutí, které zase přejde. Ale trvá to už dva týdny, kdy na ni slastně uléhá a stejně slastně po noci strávené s ní vstává a já začínám být lehce nervózní.
Ale když si představím, jak na ní uléhám já, jak se do ní propadám, jak mě celou noc příjemně obepíná a něžně hřeje, a jak se ráno probouzím bez bolesti v kříži a za krkem, tak pomalu žárlit přestávám, protože já tu matraci miluji taky.
Psst! Ale tajně! Manželka se to nesmí dozvědět!

Matrace Vitale Armonioso.

 

Martha Issová

herečka

…a koupili si matraci Magniflex a spali a spali a spali…

Matrace z kolekce Dolce Vita.

 

David Ondříček

filmový producent

Musím říct, že matrace Magniflex opravdu změnila náš život, teda vlastně noční život.

Matrace z kolekce Dolce Vita.

 

David Švehlík

herec, dabér

Vynikající! Není co dodat!

Matrace z kolekce MagniFico.

 

Barbora Poláková

herečka, zpěvačka, textařka

Od té doby, co máme tu báječnou matraci, se na ní po celém dni vždy tak moc těším, že si ji pak ani pořádně nevychutnám - lehnu a spím.

Matrace z kolekce MagniFico.

 

Pavel Liška

herec

Od té doby, co máme tu proklatou matraci, moje žena pořád spí. Naštěstí to prospím i já.

Matrace z kolekce MagniFico.

 

Tomáš Měcháček

herec, režisér, komik

Dívky si matraci pochvalují.

Matrace Magniflex Armonia.

 

Jan Jiráň

herec, hudebník, písničkář

Můj oblíbený britský spisovatel Julian Barnes napsal v jedné knize: "manželství je něco jako nekonečný, neslaný a nemastný oběd, při kterém se zákusek podává jako první chod". Ovšem existuje snadná pomoc, jak tuto nelichotivou vyhlídku změnit. Kupte si matraci Magniflex! Sám jsem tak učinil a mám již zkušenost , že si sladkého zákusku budu užívat do té doby, co na té matraci budu polehávat i usínat.

Matrace z kolekce MagniFico, polštář Cotton Deluxe Wave Cotton a polštář Cotton Deuxe Standard.

 

Petr Vršek

herec

Když jsem si kupoval matraci Magniflex, říkal jsem si: 'A není moc drahá?' Ale teď, když mě na ní přestalo bolet koleno a spí se mi na ni, jak na žádné jiné, říkám jí: 'Moje drahá'.

Matrace z kolekce MagniFico, polštář Cotton Deluxe Wave a polštář Classico Wave.

 

Pavel Zedníček

herec, bavič, moderátor a dabér

Kurňa, to je fakt dobrý!

Matrace z kolekce MagniFico, polštář Cotton Deluxe Wave.

 

Michal Nesvadba

herec, scénárista, režisér

Řeknu vám to takhle! Žena je na tvrdé a já na měkké! O čem mluvím? O dvou půlkách naší úžasné manželské double matrace Magniflex! Žena má ráda tvrdou a já měkkou. Před „stavem beztíže“, jsme obvykle oba na tvrdé. Ale změnám se nebráníme.... Víme, že vždycky skvěle spíme!

Matrace z kolekce MagniFico.

 

Olga Menzelová

filmová producentka

Procestovala jsem celý svět a nikde jsem nezažila lepší matrace, než Magniflex. Když mám spát jinde, trpím. Vedou k pozitivní závislosti, takže nyní paradoxně nerada jezdím z domu.

Matrace MagniFico, polštář Classico Wave.

 

Miroslav Kořínek

hudební skladatel, klavírista a herec

Vy jste nám teda dali! Rodinný život se scvrknul na třenice o tom, kdo bude dnes mít váš polštář. Občas teče i krev. Asi, a to zcela určitě, si u vás pořídíme ještě jeden, protože já se s manželkou nebudu denně dohadovat. Každopádně jsme šťastni, že jsme se alespoň na sklonku života pořádně vyspali.

Polštář Classico Standard.

 

Petr Čadek

tanečník, choreograf a majitel TANČÍRNA s.r.o.

Vzhledem k mému povolání a neustálé zátěži těla je pro mě odpočinek a zdravé spaní velmi důležité. Před dvěma lety jsem si na doporučení koupil polštáře a matraci MAGNIFLEX a je až neuvěřitelné, jaký vliv na mé spaní má. Jako příklad mohu uvést třeba mé bolení za krkem, které po výměně matrace téměř úplně zmizelo. Pokud se rozhodujete koupit si zdravotní matraci Magniflex, zajděte do jejich prodejny...všechno Vám tam vysvětlí a ukážou velice milí lidé...podle mě nebudete této investice nikdy litovat.

Matrace Dolce Vita Dual 10 a matrace Magniflex Armonia. Polštáře Memoform Wave Coolmax a Memoform Standard Coolmax.

 

Jiří Lábus

herec

Matrace Magniflex jsou opravdu skvělé. Spí se na nich tak příjemně, že ráno neslyšíte budík. Už je mám tři měsíce a ještě ani jednou jsem nepřišel včas do divadla na dopolední zkoušku.

Matrace Magniflex Dolce Vita, polštáře Geogreen Standard Cotton.

 

Marek Eben

moderátor

Jak si kdo ustele, tak si lehne. A jak si kdo lehne na tyhle matrace, už si jinde neustele.

Matrace Magniflex Dolce Vita.


 

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz