Magniflex získal ocenění TOP EXPO za nejpůsobivější expozici

Magniflex získal ocenění TOP EXPO za nejpůsobivější expozici

V březnu se v Praze uskutečnil největší veletrh nábytku a bytového designu v ČR, For Furniture. 

Zájemcům o zdravý spánek jsme představili produkty s nejvyšší zdravotní certifikací a unikátní patenty společnosti Magniflex na novém veletržním stánku s větší výstavní plochou. 

Za vzhled a funkčnost stánku jsme obdrželi ocenění TOP EXPO.

 

 

Co je ocenění TOP EXPO?

Soutěž o nejpůsobivější expozici vyhlašuje pořadatel ABF, a.s. Hlavním kritériem je, kromě estetiky, také vysoká funkčnost a rozvržení expozice pro komunikaci se zákazníkem. Toto ocenění přebírá každoročně pouze jeden vystavovatel.

Co bylo cílem nového stánku Magniflex?

Veletržní stánek Magniflex jsme se rozhodli přizpůsobit rozšiřujícímu se sortimentu produktů a vyjít tak maximálně vstříc potřebám klientů. Ti si mohli na pražském For Furniture vyzkoušet matrace ze všech kolekcí Magniflex. “S větší plochou stánku jsme upravili i design a rozvržení expozice. Naším cílem bylo vytvořit elegantní, přehledné a pro klienta příjemné prostředí. Získané ocenění TOP EXPO potvrzuje, že jsme se rozhodli správně. Jsme velmi pyšní, že jsme obdrželi toto ocenění a doufáme, že se všichni klienti na našem novém stánku cítili dobře a výběr vhodné matrace pro ně byl příjemným zážitkem.”, doplňuje autor stánku, Jakub Holba.

Nejprodávanější matrací v expozici Magniflex se stala Magnistretch...

světový patent vyvinutý pro aktivní regeneraci páteře během spánku. Matrace Magnistretch využívají tlaku lidského těla na matraci a při zatížení se dvě zóny matrace roztahují opačným směrem. Tím v průběhu spánku jemně natahují páteř a umožňují regeneraci jednotlivých meziobratlových plotének a zádového svalstva, uvolňují skřípnuté nervy, zpomalují proces sesedání páteře a zlepšují krevní oběh. Spánek na této matraci má podobný účinek jako 30 minut intenzivního strečinku. O kolekci Magnistretch projevila zájem na For Furniture také redakce serveru NOVINKY.CZ.

Nestihli jste se přijet podívat na For Furniture? Zde je pár fotografií našeho nového stánku.

Líbí se Vám? Pokud nám chcete napsat vzkaz týkající se nového stánku Magniflex, použijte kontaktní formulář pod fotogalerií. Váš názor nás zajímá!

Publikováno: 28. 3. 2017

Fotoalbum


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz