Na kongresu ortopedů jsme představili matrace Magnistretch - světový patent na bolesti zad

Na kongresu ortopedů jsme představili matrace Magnistretch - světový patent na bolesti zad

Matrace z kolekce Magnistretch protahují a uvolňují páteř během spánku. Regenerují meziobratlové ploténky a zádové svalstvo. Zlepšují krevní oběh, zpomalují proces sesedání páteře a zmírňují bolesti zad a krční páteře. Spánek na matracích Magnistretch má podobný účinek jako 30 minut intenzivního strečinku.

Vysoká poptávka po matracích Magnistretch potvrzuje současný trend, kdy se lidé zajímají o kvalitní zdravotní matrace a jsou ochotni investovat vice do aktivní spánkové regenerace.

Magnistretch se v průběhu uplynulých 4 měsíců stala nejprodávanější kolekcí Magniflex. "Zájem o náš unikátní systém rehabilitace a aktivní regenerace páteře nás velmi těší. Vývoj této kolekce, s cílem poskytnout klientům maximální spánkovou regeneraci, je výsledkem komplexního programu a ergonomických testů prováděných ve spolupráci s lékaři ze Zaragoza University.” dodává František Hlaváč, generální ředitel Magniflex pro ČR a SR.

Účastníci XXI. Národního kongresu ČSOT měli možnost vyzkoušet matraci Magnistretch 9 na vlastní záda a pocítit jemné natahování páteře, které je patrné již po pár minutách po ulehnutí na matraci.

Více informací o kolekci Magnistretch.

Publikováno: 18. 5. 2017

Fotoalbum


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz