Nový web Magniflex

Nový web Magniflex

Současnými trendy webdesignu jsou čistota, jednoduchost a promyšlená funkčnost. Přehledné uspořádání, které umožňuje uživatelům intuitivní ovládání a respektuje potřeby klientů. Tyto trendy jsme se snažili promítnout do nového webu Magniflex.

Při navrhování nových webových stránek Magniflex jsme měli za cíl vytvořit příjemné a přehledné prostředí, ve kterém snadno a rychle najdete veškeré informace, které hledáte.

Pro rychlý výběr ideální matrace pro Vás můžete použít unikátního Průvodce Magniflex, který Vám nabídne dle zvolených kritérií o zdravotním stavu, osobních preferencích na polohu při spánku, váze, výšce atd., vhodnou matraci. Zároveň Vás dovede na seznam prodejen, které mají danou matraci aktuálně vystavenou ve své expozici, a kde si ji tedy můžete osobně vyzkoušet.

Zájemcům o detailní informace o produktech, o firmě a jejích hodnotách, o patentech a inovacích Magniflex nebo obecně o zdravém spánku jsme se snažili také vyjít vstříc a připravit web bohatý na obsah.

Doufáme, že se Vám nová webová prezentace Magniflex bude líbit. Pokud si uděláte čas a pošlete nám Váš názor na nový web Magniflex, budeme velmi rádi.

Dodavatelem kompletního technologického řešení pro správu webu včetně jeho grafického zpracování je společnost NETservis s.r.o.

Publikováno: 19. 3. 2017

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Pá 9-18
So 9-13
Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz