Podporujeme team Holky přes La Manche plaveckého oddílu PLAF!

Podporujeme team Holky přes La Manche plaveckého oddílu PLAF!

Jak možná víte, Magniflex je značka, která má ve svých pilířích pevně zakořeněnou lásku ke zdravému životnímu stylu, a tudíž i sportu. Velmi rádi proto podporujeme sportovce, jelikož věříme, že (nejen) ti potřebují kvalitní odpočinek a prostor pro regeneraci během spánku. Magniflex produkty jsou speciálně vyvinuty, aby poskytly tělu maximální pohodlí, aby si mohlo přes noc co nejvíce odpočinout a načerpat čerstvou energii na druhý den. 

Jsme velmi rádi, že se nám naskytla možnost spolupracovat s dívčím plaveckým týmem, který se odhodlal splnit si svůj sen přeplavat kanál La Manche. Jedná se o tým sedmi dívek říčanského plaveckého oddílu PLAF, které společně s jejich trenérkou Sandrou Kazíkovou tvoří velmi silné družstvo.  

Před odletem do Anglie jim v cestě stálo hned několik překážek, a to hlavně kvůli přísným opatřením souvisejícím s koronavirem, které se měnily snad každý týden. Holky se však nedaly a na cestu se vydaly tak i tak s úsměvy na tváři. Část teamu jela dřív kvůli povinné 10denní karanténě v Anglii, zbytek přijel pár dní na to. 

Každou členku týmu jsme vybavili cestovním polštářem Sushi, který se hodí vzít s sebou na každé dobrodružství. Díky Sushi totiž nikdy nebolí za krkem, je lehce srolovatelný, má kompresní pouzdro, a tudíž se vejde do každé tašky, kufru či batohu. Holkám tak nezabíral moc místa v jejich zavazadlech. 

Těsně před tím, než holky odjely do Anglie, jsme byli pozváni na jejich trénink v bazénu, kde zrovna trénovaly. Při příležitosti předání polštářů jsme měli možnost vidět je při plavání a nafotit pár fotek. Nyní se můžete podívat na výsledek. Holky jsou moc prima parta!  

A má to happy end! Přes hejna medúz, mořskou nemoc, tmu a ledovou vodu nakonec kanál La Manche přeplavat zvládly. A to dokonce v rekordním čase! Staly se tak nejrychlejší štafetou v české historii. Holky, gratulujeme, jste šikulky!  

Jejich magický příběh si můžete přečíst na idnes.cz.

Publikováno: 25. 8. 2021

Fotoalbum


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz