Přednášeli jsme na konferenci HOREKA 2015

Přednášeli jsme na největší B2B akci pro hotely, restaurace a kavárny. Téma: ZDRAVÉ SPANÍ.

Magniflex se zúčastnil nejoblíbenější a největší B2B akce pro hoteliéry, restauratéry a kavárníky, tzv. HOREKA 112 pořádané společností Atoz Group. Součástí speciálně cíleného program konference plného zásadních informací, ukázek, případových studií, aktuálních trendů, výměny zkušeností, názorů odborníků a diskuzí byla i naše přednáška na téma zdravé spaní.

Akce probíhala 27. května 2015 v Aquapalace Hotel Prague v Čestlicích za účasti zhruba 600 odborníků. Hlavním hostem a přednášejícím byl Andrej Babiš, 1. místopředseda vlády pro ekonomiku a ministr financí, který informoval o jednom z nejdůležitějších daňových opatření - elektronické evidence tržeb pohledem podnikatelů.

My jsme přednášeli odpoledne, především hoteliérům, na téma "Dopřejte svým hostům zdraví spánek". Přednášejícím byl Jakub Holba, regionální obchodní zástupce Magniflex pro Českou a Slovenskou republiku. Účastníci konference se dozvěděli jak zdravý a kvalitní spánek skrytý v matracích Magniflex přidá hotelu v očích hostů další hvězdu.

Více informací zjistíte na:  www.horeka112.cz a na www.horeka112.cz/horeka-112-v-roce-2015/program

Publikováno: 21. 5. 2015

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz