Přijďte nás navštívit na veletrhu MOBITEX Brno, 26.-29.2.2020, hala F, stánek 25

Přijďte nás navštívit na veletrhu MOBITEX Brno, 26.-29.2.2020, hala F, stánek 25

Účast na prestižních veletrzích je pro nás jednou z nejdůležitějších součástí našeho působení na trhu. Pokaždé se těšíme, až Vám představíme novinky a nejúspěšnější matrace Magniflex, jako například kolekci Magnistretch.

 

Matrace, která jedinečným způsobem pomáhá od bolestí zad

Celosvětový patent vyvinutý společností Magniflex a inženýrů ze španělské Zaragoza Univerzity pomáhá během spánku lidem s výhřezem ploténky, lidem trpícím problémy se skřípnutými nervy v páteřní oblasti či sesedáním páteře.

Matrace Magnistretch při zatížení lidským tělem díky principu trakčního natahování páteře neinvazivně napínají tělo – od kyčelních kloubů směrem k hlavě a od kyčelních kloubů směrem k nohám – protisměrně. Testy dokazují, že 8 hodin spánku na této matraci natáhne páteř stejně, jako 30 minut intenzivních strečových cviků, zaměřených na roztažení a uvolnění páteře. Pravidelným natahováním tak lze účinně zpomalit proces sesedání páteře a pomoci při uvolnění skřípnutých nervů.

Spánek na matracích Magnistretch je ještě více regenerační díky kombinaci vysoce kvalitních studených pěn Eliosoft a Elioform, paměťové pěny Memoform prošité v potahu a termoregulační textilii Outlast® původně vyvinuté NASA pro vesmírné skafandry s cílem poskytnout tělu optimální tepelný komfort.

Prospěšnost nově vyvinuté konstrukce matrace pro biomechanickou obnovu páteře během spánku potvrdila svým certifikátem i největší profesní organizace amerických chiropraktiků, ACA.

V kolekci Magnistretch naleznete 4 matrace. Každá má trochu jiná specifika a pomáhá osobám s odlišnými požadavky. Vybere si proto každý, přijďte si také vyzkoušet tuto jedinečnou regeneraci!

HALA F, STÁNEK 25

Veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX Brno

Místo: BVV Veletrhy Brno

26. - 29. 2. 2020

Otevírací doba: středa – pátek 9.00 – 18.00, sobota 9.00 – 17.00

Těšíme se na Vás!

Publikováno: 19. 2. 2020

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz