Jak proběhl jarní veletrh For Interior 2022?

Jak proběhl jarní veletrh For Interior 2022?

Jsme velmi rádi, že jsme se mohli letošního prvního veletrhu nábytku a bytových doplňku zúčastnit a zažít tu výjimečnou příležitost potkat se osobně s našimi zákazníky. Návštěvnost na našem stánku byla nečekaně vysoká a zájem o odborné informace týkající se našich produktů nás nevýslovně těší. Děkujeme všem, kteří přišli na stánek Magniflex a se zaujetím poslouchali naše rady.

Kdo je ten fotbalista?

Na veletrhu, který se konal od čtvrtka 31. března do neděle 3. dubna, náš stánek, na počest šedesátiletého výročí značky, reprezentoval kapitán italské fotbalové reprezentace Giorgio Chiellini, který se nedávno stal hlavním  ambasadorem značky Magniflex.

jak je možné, že naši zákazníci vědí o kvalitním spánku tolik?

Naše PR se dlouhodobě zaměřuje na vzdělávání široké veřejnosti v této oblasti. Zájem o zdravý životní styl tomu také velmi nahrává. I tak nás vysoká koncentrace zákazníků s odbornými znalostmi o kvalitní spánkové regeneraci překvapila. Téměř každý zákazník měl přesně nastudováno, která matrace je pro něj vhodná a proč.  Největší zájem byl o matrace z kolekce MagniStretch, které jsou unikátní svými schopnostmi uvolnit a tím regenerovat páteř.

Ještě jednou Vám děkujeme za návštěvu a těšíme se na Vás na veletrhu For Interior na podzim!

Publikováno: 5. 4. 2022

Fotoalbum


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz