Jak proběhl jarní veletrh For Interior 2023?

Jak proběhl jarní veletrh For Interior 2023?

Letošní jarní veletrh nábytku a bytových doplňků, který se již tradičně konal v pražských Letňanech a na našem stánku na příznivce zdravého spánku čekala zcela nová matrace Diamante Dual 12 a nejen ta...

Letošní jarní For Interior pro nás byl příležitostí světu ukázat nový přírůstek do rodiny MagniFico a to matraci Diamante Dual 12, která k vinikajícímu komfortu přidává speciální pěnu s bylliným výtažkem ze Slézu lesního. Dále pak matraci Massaggio Comfort Plus, která obohacuje paletu kolekce Classico o tuhostně nejměkčí model. Naší termoregulační řadě MagniCool pak bylo uděleno čestné uznání od poroty, která vybírala mezi vystevenými exponáty ty nejinovativnější. 

Děkujeme všem, kteří si přišli poležet na náš stánek.

Publikováno: 19. 4. 2023

Fotoalbum

MagniFico
  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  30 cm
  Tuhost
  měkká, středně měkká
Zdravotní matrace s vysokou vrstvou patentované paměťové pěny Memoform pro neuvěřitelně pohodlný spánek podpořený léčivou silou slézu lesního.
Classico
  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  20 cm
  Tuhost
  středně měkká
Zdravotní matrace poskytující středně měkkou podporu. Výjimečná vysokou vrstvou paměťové pěny pro extrémní pohodlí a regeneraci těla během spánku.
MagniCool
  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  25 cm
  Tuhost
  středně tuhá
Středně tuhá zdravotní matrace s inovativním prodyšným materiálem MagniCool pro jedinečný pocit svěžesti během spánku. Tato matrace je vhodná pro osoby trpící návaly horka a nadměrným pocením.

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pá 29.3. - Po 1.4. Zavřeno
Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Po 1.4. Zavřeno


Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz