Jak proběhlo setkání s nejúspěšnějšími obchodními partnery roku 2022?

Jak proběhlo setkání s nejúspěšnějšími obchodními partnery roku 2022?

Začátkem roku proběhlo v Praze již tradiční víkendové setkání s našimi nejúspěšnějšími českými a slovenskými partnery nazvané Obchodník roku 2022.

Tato akce nám vždy poskytuje příležitost v přátelské neformální atmosféře zhodnotit výsledky naší spolupráce v uplynulém roce a společně otevřeně diskutovat strategické kroky pro příští období.

Setkání začalo vyhlášením výsledků Obchodník roku 2022, kdy si TOP partneři z České republiky i Slovenska přebrali od našich regionálních obchodních manažerů ocenění a podělili se s ostatními přítomnými o prodejní zkušenosti a postřehy ze svých prodejen.

Večer jsme se příjemnou procházkou centrem Prahy přesunuli ke Staroměstskému náměstí do Divadla Ungelt, kde jsme shlédli představení Dovolená paní Josefy v brilantním hereckém podání paní Jitky Smutné, Terezy Nekudové a Radka Valenty. Podle reakcí hostů si všichni odnesli nezapomenutelný kulturní zážitek.

Po skončení divadla se mnozí ještě nechtěli odebrat do hotelu či svých domovů a rozhodli se pro neformální posezení a pozdní večeři v útulné restauraci v centru Prahy.

Moc nás potěšilo, že podle pozitivní zpětné vazby s námi hosté také strávili příjemný čas a zároveň si velice vážíme toho, že nám věnovali svůj vzácný víkendový čas.

Publikováno: 27. 2. 2023

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz