Magniflex na 3. místě v soutěži Firma roku Středočeského kraje 2017

Magniflex na 3. místě v soutěži Firma roku Středočeského kraje 2017

Ve středu 18. října 2017 proběhlo v reprezentativních prostorách hotelu Boscolo v Praze slavnostní vyhlášení krajských výsledků soutěže Firma roku 2017.

Soutěž pod záštitou Hospodářských novin a Hospodářské komory ČR patří svým všeoborovým a regionálním zásahem k největším podnikatelským kláním v České republice. V hodnocení dosahuje maximální objektivity a vytváří tak zcela ojedinělé vzájemné porovnání účastníků v jednotlivých krajích i za celou Českou republiku.

Účastníci v soutěži Firma roku 2017 jsou hodnoceni dle charakteristiky jejich podnikání a podnikatelského příběhu. Nedílnou součástí hodnocení firem je také tzv. „scóring“, který zkoumá finanční ukazatele firem. Scóring vypočítává specializovaný software na základě rentability vlastního kapitálu a aktiv, běžné likvidity, pohotové likvidity a celkové zadluženosti, ale i její struktury, obrátky aktiv z tržeb, provozní marže a produktivity práce. V jednotlivých krajích hlasuje odborná porota složená ze zástupců partnerů, asociací a cechů. Pro každé regionální kolo je určeno 10 firem, které uspěly nejlépe v hodnocení finančních ukazatelů, tzv. scóringu. Pořadí firem v jednotlivých krajích pak určuje odborná porota.

Na prvním místě za Středočeský kraj se umístila společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech, která se věnuje vývoji inovativního softwaru a aplikací.

Druhé místo v hodnocení odborné poroty získala společnost Colognia press, kolínská tiskárna s nejmodernějším strojním vybavením.

Bronzovou příčku obsadila společnost CFH Group, výhradní distributor italských matrací a doplňků vyráběných z patentovaných paměťových a studených pěn Magniflex.

Cenu za Magniflex převzala spolumajitelka a finanční ředitelka, Ing. Lenka Hlaváčová, která ocenění komentovala slovy “Velmi si vážím toho, že jsem si mohla osobně převzít toto významné ocenění. S manželem jsme firmu založili s cílem vytvořit v České republice kvalitní poradenství klientům v otázkách spánkové regenerace a nabídnout jim jedinečné produkty světového lídra v tomto oboru – italské společnosti Magniflex. Naší vizí je, díky nabídce kvalitní spánkové regenerace, prodloužit aktivní život naší populace. Člověk by měl 8 hodin denně regenerovat. Pokud regeneruje ve správné poloze, není vystaven zbytečnému tlaku na lidské tělo, dochází ke zpomalení stárnutí lidského organismu, výrazné prevenci vzniku onemocnění páteře, kloubů a psychických poruch organismu. Naším cílem není být největší, ale být první volbou pro klienty, kteří chtějí zdravě spát. Ocenění Firma roku 2017 ve Středočeském kraji je dalším potvrzením toho, že jdeme správným směrem a že podnikání, které společně s naším týmem 16 zaměstnanců tvoříme, má skutečně smysl”, uzavřela svou děkovnou řeč Ing. Lenka Hlaváčová.

Do celorepublikového finále postupuje 14 vítězů krajských kol Firma roku 2017. Ve finálovém kole záleží čistě na schopnostech prezentujících firem, jak se orientují v konkurenčním prostředí, jak ambiciózní a reálné jsou jejich podnikatelské plány a jak přispívají k rozvoji okolí.

Držíme všem vítězům krajských kol palce a přejeme jim v jejich podnikání hodně štěstí!

Oficiální tisková zpráva: byznys.ihned.cz

Publikováno: 19. 10. 2017

Fotoalbum


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz