Vyberte si, čím korunujete svou matraci

Vrchní změkčující matracová vrstva, tzv. topper, je ideální pro každého, kdo chce zvýšit pohodlí své stávající matrace. Příliš tvrdá matrace neumožňuje kvalitní regeneraci páteře, zádového svalstva a kloubů a nutí člověka k častému obracení. Pokud spodní tvrdá matrace není proleželá, je možné zvýšit komfort spaní použitím vhodného topperu. Topper je vždy vybaven čtyřmi pružnými rohovými páskami, kterými jej rychle a pohodlně přichytíte ke své matraci. Poté už jen užíváte příjemné objetí.

  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  7 cm
Matracový topper z patentované paměťové pěny Memoform zvýší pohodlí vaší matrace a poskytne vám jedinečnou spánkovou regeneraci. K dispozici ve verzi 90 / 200 cm a 180 / 200 cm.
  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  5 cm
Matracový topper z patentované paměťové pěny Memoform zvýší pohodlí vaší matrace a poskytne vám jedinečnou spánkovou regeneraci.
  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  5 cm
Topper MagniProtect představuje revoluční novinku v boji proti virům a bakteriím. Patentovaná paměťová pěna Memoform obsažená v topperu zvýší komfort vašeho spánku a poskytne vám jedinečnou spánkovou regeneraci.  

Prodejny

Hledejte prodejnu Magniflex podle města, PSČ nebo podle názvu

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz