Hotel Selský Dvůr

Nyní se nacházíte: Úvod | Pro hotely | Reference | Hotel Selský Dvůr

Adresa: K Horkám 56, 102 00 Praha 10

Kontakt: +420 271 751 940, reception@hotelselskydvur.cz

https://www.hotelselskydvur.cz/

Popis hotelu

Romantický rodinný hotel obklopený zelení se nachází v klidném prostředí Prahy, jen 20 minut od historického centra autem nebo městskou dopravou. Hotel je vyhledávaný obchodní klientelou, rodinami s dětmi a hosty toužícími po klidu, avšak blízko centra. Hotel nabízí skvělou gastronomii, konferenční prostor, wellness centrum a zahradní atrium.

Hotel Selský Dvůr je vybavený matracemi Chianti, které byly později inovovány jak po designové stránce, tak použitými materiály a nesou nový název Vitale Naturale.

Zdravotní matrace Chianti je ideální pro milovníky pevnějšího lůžka. Přímý kontakt s naší paměťovou pěnou však tělu dodá příjemný pocit pohodlí. Snímatelný potah s vlákny bambusu a 3D větracím lemem po obvodu matrace umožnuje uchovat matraci v suchém a hygienickém prostředí. Paměťová pěna Memorex se přizpůsobí tvaru těla, nevyvíjí protitlak a působí proti proleženinám. Snímatelný a pratelný potah s bambusovými vlákny výborně saje a odvětrává vlhkost. Antialergické a antibakteriální vlastnosti. Matrace je certifikována jako Medical Device Class.


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

NAVŠTIVTE násPo - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

PRAHA 6 - OC ŠESTKAFajtlova 1090/1

Jak k nám?

navštivte násPo - Ne 9:00 - 20:00

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz