Paměťové pěny

Nyní se nacházíte: Úvod | Proč Magniflex | Materiály | Paměťové pěny

Memoform

Patentovaná paměťová pěna Memoform je technologicky vyspělý materiál vyvinutý pro matrace. Memoform je viskoelastický materiál se strukturou otevřených buněk. Díky schopnosti rychle reagovat na tělesné teplo a na tlak se matrace dokáže maximálně přizpůsobit každému tvaru lidské postavy a vytvořit mu tak kvalitní oporu. Tato vlastnost má příznivé účinky na regeneraci celého těla.

MEMOFORM HD

Patentovaná paměťová pěna Memoform HD je inovativní materiál s vysokou hustotou viskoelastické pěny, takže je extrémně pevný a odolný, při zachování schopnosti přizpůsobit se tvaru těla. Tato pěna byla vyvinuta s cílem nahradit zdravotně nevhodné kovové pružiny v matraci. V kombinaci s přírodními materiály poskytuje tělu jedinečný komfort. Její houževnatost a extrémně dlouhá životnost z ní činí vrcholný materiál určený pro sofistikované a technologicky vyspělé výrobky.

Memorex

Paměťová pěna Memorex je viskoelastický materiál se strukturou otevřených buněk. Díky schopnosti rychle reagovat na tělesné teplo a na tlak se matrace dokáže maximálně přizpůsobit tvaru těla a vytvořit mu tak kvalitní oporu. Výsledkem je klidný a uvolněný spánek s pocitem beztíže, bez nadměrných tlakových bodů. Memorex není patentovaná pěna Magniflex. S ohledem na její cenovou dostupnost ji používáme pro kolekci Relaxsan.


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

NAVŠTIVTE násPo - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

PRAHA 5 - StOdůlkyŠafránkova 1238/1

Jak k nám?

navštivte násPo - Pá 9:00 - 19:00
So 9:00 - 17:00

Pošlete nám e-mailnlc@magniflex.cz

Brno

Zábrdovická 2Jak k nám?

navštivte násPo - Pá 9:30 - 18:00
So 9:00 - 12:00

Pošlete nám e-mailpp.brno@jitona.cz

Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací
SOUHLASÍM