Hledám nejbližší prodejnu...
Zobrazit všechny prodejny

Grand Hotel Praha****

Adresa Staroměstské náměstí 481/22, Praha 1

Zavolejte nám 221 632 556

Pošlete nám e-mailinfo@grandhotelpraha.cz

Navštivte stránkywww.grandhotelpraha.cz

Dotkněte se velkolepé historie a prožijte krásné chvíle v samém centru Prahy, v Grant Hotelu Praha na Staroměstském náměstí. Tento hotel jako jediný nabízí přímo z oken výhled na unikátní pražskou památku - Staroměstský orloj. Pokoje jsou vybaveny designovým starožitným nábytkem a kvalitními zdravotními matracemi tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější. Vyzkoušejte kouzlo starobylé Prahy a užijte si příjemný pobyt v Grand hotelu Praha.

Grand Hotel Praha je vybavený matracemi Toscana, které byly později inovovány jak po designové stránce, tak použitými materiály a nesou nový název Vitale Armonioso.

Toscana je zdravotní matrace, která se dokonale přizpůsobí tělu, zmírňuje protitlak a působí tak proti proleženinám. Jádro této kvalitní pěnové matrace tvoří spodní vrstva studené ortopedické pěny Orthofirm s optimálními ortopedickými vlastnostmi a horní vrstva anatomické paměťové pěny Memorex zvyšující komfort matrace. Velice působivý snímatelný a pratelný potah s viskózou obsahuje na horní straně prošitou vrstvu paměťové pěny pro maximální pohodlí a měkkost.

 1. Mapa
 2. Street view

Matrace

Classico
  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  24 cm
  Tuhost
  střední
Komfortní středně vysoká zdravotní matrace s vysokou vrstvou paměťové pěny a velmi příjemným potahem s bambusovým vláknem.

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18
Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz