Hledám nejbližší prodejnu...
Zobrazit všechny prodejny

GRANDHOTEL PUPP*****

Adresa Mírové náměstí 2, Karlovy Vary

Zavolejte nám 353 109 631

Pošlete nám e-mailrezervace@pupp.cz

Navštivte stránkywww.pupp.cz

Vedení Hotelu PUPP klade velký důraz na kvalitu spánku svých hostů. Jsme potěšeni, že si zvolili právě nás jako dodavatele matrací, jejichž kvalita je podložena patentovanými materiály, nejvyššími mezinárodními certifikáty a prodlouženou zárukou až 12 let. Na vývoji produktů Magniflex se podílejí lékařské univerzity a přední odborníci z oblasti anatomie, ortopedie, kožního lékařství, alergologie a spánkové medicíny.

Hotel PUPP je konkrétně vybaven matracemi ze speciální kolekce určené pouze pro hotely a penziony, protože mají vedle výše uvedených vlastností všech matrací Magniflex i další nezbytné specifické parametry, například nejpřísnější certifikáty nehořlavosti. 

Pokud máte zájem pořídit si podobnou matraci, kterými je Grandhotel Pupp vybavený, doporučujeme Vám matrace níže. 

Věhlasný hotel v Karlových Varech

Grandhotel Pupp navazuje na tradici Českého a Saského sálu, prvních společenských a ubytovacích podniků v Karlových  Varech. Již déle než tři století je místem setkávání a zábavy i synonymem pro prvotřídní gastronomii a služby.

Přesvědčte se o tom stejně jako stovky významných hostů, kteří jej navštívili a tím spoluvytvářeli historii hotelu. 

Každý pokoj je jedinečný

Dnešní podoba Grandhotelu Pupp je výsledkem postupného spojování a přestavby domů, které dynastie Puppů získala v průběhu tří staletí. Proto je každý pokoj jedinečný a v hotelu nenajdete dva zcela totožné.

 1. Mapa
 2. Street view

Matrace

MagniFico
  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  30 cm
  Tuhost
  střední, středně tuhá
Atraktivní variabilní matrace s patentovanou paměťovou pěnou Memoform poskytující optimální podporu tělu a dokonalý komfort.
Dolce Vita
  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  30 cm
  Tuhost
  středně tuhá, tuhá
Velmi pohodlná zdravotní matrace, v tužší verzi, výjimečná vysokou vrstvou paměťové pěny pro maximální pohodlí a regeneraci těla během spánku. Potah z termoregulační textilie Outlast® a Seaqual®.
MagniCool
  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  25 cm
  Tuhost
  středně tuhá
Středně tuhá zdravotní matrace s inovativním prodyšným materiálem MagniCool pro jedinečný pocit svěžesti během spánku. Tato matrace je vhodná pro osoby trpící návaly horka a nadměrným pocením.

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18
Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz