Hledám nejbližší prodejnu...
Zobrazit všechny prodejny

Hotel Albellus***

Adresa Rokycanova 4358/21, Brno

Zavolejte nám 548 211 514

Pošlete nám e-mailrecepce@hotelalbellus.cz

Navštivte stránkywww.bydlenialbellus.cz

Hotel ALBELLUS*** v Brně se nachází nedaleko centra města. Nově postavený hotel v blízkosti historických památek, jako je katedrála Petrov, hrad Špilberk, Stará radnice, Villa Tugendhat, kostel Sv. Jakuba. Snadné spojení na letiště Brno-Tuřany, a dále na Výstavište a známý Masarykův okruh.

Hotel má moderně zařízených 30 pokojů, s kapacitou 63 lůžek. Nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a pokojích typu VIP, bezbariérový přístup, včetně pokoje pro tělesně postižení. Každý pokoj je vybaven LCD televizorem, vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, 90% pokojů má balkón.

Předností hotelu je především nekuřácké prostředí, vybavení pokojů luxusními matracemi, které splňují nejvyšší kritéria pro zdravý spánek, připojení na WiFi zadarma pro naše hotelové hosty, konferenční místnost s možností technického vybavení.

Hotel je vybaven matracemi:

Riposo – kolekce Magniflex. Alternativou je nynější matrace MagniCool Firm. 

Luxusní matrace s vrstvou paměťové pěny Memoform prošité do potahu s optimálními ortopedickými a anatomickými vlastnostmi. Pevný antialergický zajišťuje ideální tvar matrace.

Green – kolekce Pierre Cardin. Alternativou je nynější matrace Vitale Ortopedico.

Matrace s hypoalergenními vlastnostmi, jejíž ortopedické jádro tvoří studená pěna Eliosoft pro ideální podporu těla. Snímatelný a pratelný potah matrace je ošetřen Aloe Vera s ozdravnými účinky.

H20 Medium Teflon – kolekce Hotel Line (matrace ze speciální kolekce určené pro hotely)

Pěnová matrace užívaná v hotelech po celém světě s výbornou ortopedickou podporou páteře a potahem z teflonu, který zabraňuje pronikání vlhkosti. Matrace kolekce Hotel Line je možno vybírat ze tří tuhostí a několika výšek.

Jak nás hotel hodnotí?

Proč jste zvolili pro Váš hotel italské matrace od společnosti Magniflex?

Výběr matrací Magniflex byl zvolen s ohledem na strategii našeho hotelu propagující zdravý životní styl. Pro dobré zdraví je potřeba i dobré spaní a relaxace. Proto jsme nabídli našim ubytovaným hostům možnost kvalitního spánku a odpočinku na matracích Magniflex.

Jak jste byli spokojeni s jednáním, cenovou a produktovou nabídkou, vakuovým balením a dodávkou matrací?

Společnost CFH Group, která zabezpečuje prodej a dodávky výrobků Magniflex v České republice splnila všechny ujednání a dodávku včetně instalace excelentně. Cena matrací je příznivá. Nabídka sortimentu je široká. Ze strany prodejce velmi oceňuji profesionální přístup ke klientovi.

Jak reagují Vaši hosté na italské matrace Magniflex?

Hotel byl otevřen v lednu 2010. Za toto období provozu lze říci, že většina ubytovaných si spaní na matracích firmy Magniflex velmi chválí. Pár klientů se zmínilo, že by jim vyhovovali ještě tvrdší matrace než ty naše se střední tuhostí.

RNDr. Martin Pospíšil, spolumajitel a jednatel společnosti

 1. Mapa
 2. Street view

Matrace

MagniCool
  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  25 cm
  Tuhost
  středně tuhá
Středně tuhá zdravotní matrace s inovativním prodyšným materiálem MagniCool pro jedinečný pocit svěžesti během spánku. Tato matrace je vhodná pro osoby trpící návaly horka a nadměrným pocením.
Classico
  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  18 cm
  Tuhost
  tuhá
Ortopedická matrace ze studené pěny Elioform poskytující tělu tuhou podporu.

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18
Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz