Hledám nejbližší prodejnu...
Zobrazit všechny prodejny

Hotel Ontario***

Adresa Zámecký vrch 20, Karlovy Vary

Zavolejte nám 353 222 091

Pošlete nám e-mailrecepce@hotelontario.cz

Navštivte stránkywww.hotelontario.cz

Hotel Ontario je tří a půl hvězdičkový hotel s jedinečnou rodinnou atmosférou a více než 150 letou historií. Nacházíme se na unikátním a klidném místě nad slavnou Mlýnskou kolonádou, jen pár kroků od léčivých pramenů, přímo v centru Karlových Varů. Hotel byl vybudován z historické budovy jménem Ontario postavené kolem roku 1855 a kompletně byl zrekonstruován v letech 2002-2003.

Náš hotel svým hostům nabízí 13 komfortně zařízených a prostorných pokojů s jedinečným výhledem na lázeňské centrum a řeku Teplá. Přímo u budovy hotelu se nachází parkoviště střežené kamerovým systémem.

Přátelská atmosféra hotelu

Neskromně se chlubíme tím, že jsme dlouhodobě nejlépe hodnocený hotel se snídaní v Karlových Varech. A víte proč? Pro opravdu přátelskou atmosféru. Hosté se k nám rádi vracejí – jako domů. Náš hotel má 13 pokojů, útulné společné prostory, velkorysé apartmány a doslova osobní přístup personálu v čele s recepčními ke každému hostovi.

Nezapomenutelné večery na balkóně s výhledem do usínajícího údolí, historické památky na dosah, blízkost rozsáhlých a nedotčených lesů, to vše přispívá ke spokojenému pobytu nad lázeňským centrem jednoho z nejhezčích měst Evropy. Vítejte u nás v hotelu Ontario.

Jakými matracemi je hotel vybaven?

Hotel Ontario je vybavený matracemi VItale Naturale, které byly inovovány jak po designové stránce, tak použitými materiály a nesou název Massaggio Deluxe.

Zdravotní matrace Vitale Naturale je ideální pro milovníky pevnějšího lůžka. Přímý kontakt s naší paměťovou pěnou však tělu dodá příjemný pocit pohodlí. Snímatelný potah s vlákny bambusu a 3D větracím lemem po obvodu matrace umožnuje uchovat matraci v suchém a hygienickém prostředí. Paměťová pěna Memorex se přizpůsobí tvaru těla, nevyvíjí protitlak a působí proti proleženinám. Snímatelný a pratelný potah s bambusovými vlákny výborně saje a odvětrává vlhkost. Antialergické a antibakteriální vlastnosti. Matrace je certifikována jako Medical Device Class 1.

 1. Mapa
 2. Street view

Matrace

Classico
  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  25 cm
  Tuhost
  středně tuhá
Středně tuhá zdravotní matrace s patentovanou paměťovou pěnou Memoform a potahem z prodyšné 3D textilie.

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18
Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz