Hledám nejbližší prodejnu...
Zobrazit všechny prodejny

Hotel Selský Dvůr****

Adresa K Horkám 56, Praha 10

Zavolejte nám 271 751 940

Pošlete nám e-mailreception@hotelselskydvur.cz

Navštivte stránkywww.hotelselskydvur.cz

Romantický rodinný hotel obklopený zelení se nachází v klidném prostředí Prahy, jen 20 minut od historického centra autem nebo městskou dopravou. Hotel je vyhledávaný obchodní klientelou, rodinami s dětmi a hosty toužícími po klidu, avšak blízko centra. Hotel nabízí skvělou gastronomii, konferenční prostor, wellness centrum a zahradní atrium.

Hotel Selský Dvůr je vybavený matracemi Chianti, které byly později inovovány jak po designové stránce, tak použitými materiály a nesou název Massaggio Deluxe.

Zdravotní matrace Chianti je ideální pro milovníky pevnějšího lůžka. Přímý kontakt s naší paměťovou pěnou však tělu dodá příjemný pocit pohodlí. Snímatelný potah s vlákny bambusu a 3D větracím lemem po obvodu matrace umožnuje uchovat matraci v suchém a hygienickém prostředí. Paměťová pěna Memorex se přizpůsobí tvaru těla, nevyvíjí protitlak a působí proti proleženinám. Snímatelný a pratelný potah s bambusovými vlákny výborně saje a odvětrává vlhkost. Antialergické a antibakteriální vlastnosti. Matrace je certifikována jako Medical Device Class.

 1. Mapa
 2. Street view

Matrace

Classico
  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  25 cm
  Tuhost
  středně tuhá
Středně tuhá zdravotní matrace s patentovanou paměťovou pěnou Memoform a potahem z prodyšné 3D textilie.

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18
Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz