Hledám nejbližší prodejnu...
Zobrazit všechny prodejny

Kalimeta

Adresa Kuroslepy 96, Kuroslepy

Zavolejte nám 910 441 789

Pošlete nám e-mailkalimeta@kalimeta.cz

Navštivte stránkywww.kalimeta.cz

​Tato unikátní kruhová stavba vznikla 7. listopadu roku 2014. Po 9 měsících tvůrčí práce byly dokončeny obě části - budova Slunce i budova Měsíce. Hlavní budova Slunce má 3 patra a obsahuje sál s pódiem, restaurační část, hotelové pokoje a terasu s Květem Života. Druhá budova Měsíce poskytuje zázemí pro saunu, masérnu, kancelář a několik bezbariérových pokojů pro hosty.  

​Budova Slunce má průměr 21 metrů a vyzařuje čisté jinové (ženské) energie, reflektuje světové strany dle magnetických pólů Matky Země a je inspirovaná řeckou hudbou současného hudebního skladatele YANNI společně s prvky Feng-Shui. Lidé vnímavější na energie mohou u nás cítit uvolnění a hluboké napojení na své SRDCE. 

Centrem budovy Slunce je akusticky vyladěný sál, jenž je vybavený profesionální zvukovou aparaturou L-ACOUSTICS, scénickým divadelním osvětlením a pódiem ve tvaru lůna (Vesica Piscis). Z tohoto důvodu je KALIMETA také nazývána jako Hudební Chrám, kde bylo odehráno již stovky jedinečných koncertů. 

​Vítáme všechny dobré lidi, kteří se chtějí setkávat, předávat si znalosti i zkušenosti, realizovat semináře, muzikoterapie, koncerty či jiné aktivity. Těšíme se na setkání s Vámi.

 

Jakými matracemi je hotel vybavený?

Hotel Kalimeta je vybavený matracemi Milano New, které byly později inovovány jak po designové stránce, tak použitými materiály a nesou nový název Massaggio Deluxe.

New Milano je zdravotní matrace s paměťovou pěnou Memorex v potahu z bambusových vláken. Paměťová pěna Memorex se přizpůsobí tvaru těla, nevyvíjí protitlak a působí proti proleženinám. Spodní vrstva matrace je ze studené pěny Orthofirm, která poskytuje tužší ortopedickou podporu páteři.

 1. Mapa
 2. Street view

Matrace

Classico
  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  25 cm
  Tuhost
  středně tuhá
Středně tuhá zdravotní matrace s patentovanou paměťovou pěnou Memoform a potahem z prodyšné 3D textilie.

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18
Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz