Hledám nejbližší prodejnu...
Zobrazit všechny prodejny

Penzion Golf Luby

Adresa Horní Luby 25, Luby u Chebu

Zavolejte nám +420 721 313 075

Pošlete nám e-mailpenzion-golf-luby@penzion.cz

Navštivte stránkywww.golfluby.cz

Nově vzniklé ubytování v krásném Golf Areálu Luby nedaleko německých hranic nabízí od roku 2023 jedenáct dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Při výstavbě a zařizování penzionu byl kladen velký důraz nejen na kvalitu, ale i na pohodlí hostů. Každý pokoj je jinak barevný, což jim dodává na zajímavosti a prostory celkově působí pestře a útulně. Pokoje do dvora nabízejí balkón, kde mohou hosté posedět a večer třeba pozorovat západ slunce. Pokoje na východ mají balkónové dveře s francouzským zábradlím. V přízemí budovy se nachází restaurace, která nabízí příjemné stylové prostředí s původními dřevěnými trámy a krbem. Kola, golfové bagy a další sportovní vybavení si hosté mohou uschovat v uzamykatelné místnosti v přízemí.

Penzion Golf Luby je vybavený zdravotními matracemi Vitale Armonioso, které se dokonale přizpůsobí tělu, zmírňují protitlak, uvolňují páteř, svaly a klouby a podporují imunitní systém. Jádro matrace je složeno ze studené ortopedické pěny Elioform a anatomické paměťově pěny Memoform. Potah obsahuje příměs bambusového vlákna a 3D větrací lem, který zajišťuje dokonalé provzdušnění matrace. Kombinace všech těchto vlastností matrace zajišťuje dokonalý odpočinek a zdravý spánek hostům jak před důležitým golfovým turnajem, tak třeba i při rodinné dovolené.

Vysoký spánkový komfort hostů Penzionu Golf Luby je umocněn zdravotními anatomickými polštáři Classico Standard Maxi se snímatelným a pratelným potahem z viskózy, který odpařuje vlhkost a je maximálně hygienický.

Systém Airyform v podobě průduchů, které vedou jádrem polštáře, umožní při každém pohybu hlavy proudění vzduchu. Hosté se pak ráno probudí svěží a dokonale odpočatí na další sportovní den strávený v malebném Golf Areálu Luby.

Jak nás penzion hodnotí?

Proč jste zvolili pro Váš Penzion italské matrace od společnosti Magniflex?

Na společnost Magniflex jsme narazili úplně náhodou a jsme za to neskutečně rádi. Setkání u nás na golfu bylo s panem Hlaváčem a jeho ženou pravděpodobně osudové. A protože jsme věděli, že při stavbě a následném vybavení penzionu chceme klást důraz na kvalitu, dobré spaní, celkovou atmosféru, a tak trochu nastavit standard hotelového penzionu, byla firma Magniflex skvělou volbou.

Jak jste byli spokojeni s jednáním, cenovou a produktovou nabídkou, vakuovým balením a dodávkou matrací?

Od představení produktů firmy Magniflex až po konečnou instalaci byly služby nadstandardní a návštěva v showroomu v Praze byla už jen třešničkou na dortu. Jednání bylo pro nás jako nováčky v oboru ubytování velmi poučné. Celkově jednání a představování produktů firmy Magniflex bylo nad naše očekávání. Následné dodání zavakuovaných matrací včetně instalace postelí proběhlo perfektně a zakončili jsme vše společným obědem.

Jak reagují Vaši hosté na italské matrace Magniflex?

Na Magniflexu se u nás spí teprve krátkou dobu, ale již jsme zaznamenali pozitivní ohlasy. Hosté jsou velmi mile překvapeni dobrý spaním a užívají si to. Hostům se snažíme dobré spaní přiblížit i propagačními letáky, které jsou umístěny v pokojích a vznikly ve spolupráci s firmou Magniflex.

Gabriela Ptáčková
Jednatel Golf Areálu Luby-Schönbach, s.r.o.

 1. Mapa
 2. Street view

Matrace

Classico
  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  24 cm
  Tuhost
  střední
Komfortní středně vysoká zdravotní matrace s vysokou vrstvou paměťové pěny a velmi příjemným potahem s bambusovým vláknem.

Polštáře

Classico
  Rozměry
  72x42x12cm
Univerzální zdravotní anatomický polštář z paměťové pěny ve standardním tvaru.

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18
Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz