Hledám nejbližší prodejnu...
Zobrazit všechny prodejny

Penzion Pstruží

Adresa Pstruží 27, Merklín

Zavolejte nám 727 882 732

Pošlete nám e-mailubytovani@pension-pstruzi.cz

Navštivte stránkywww.pension-pstruzi.cz

Pouhých 15 kilometrů od Karlových Varů a 145 km od Prahy v kouzelném údolí na Vás čeká přímo u sjezdovky Pension Pstruží. Nachází se zde Ski Areál Plešivec a Pension Pstruží je u hlavní nástupní stanice na vrchol na rozhlednu Plešivec. V zimě můžete využít tři čtyřsedačkové lanovky a více jak 8 kilometrů sjezdovek. V létě pro turisty nebo vyznavače adrenalinu je na vrcholu Plešivce vybudován zábavný areál - lanové centrum, obří houpačka, volný pád, trampolíny, lukostřelba, sjezd terénních koloběžek a mnohé další. Nedaleko penzionu se také nachází Krušnohorská magistrála o délce 242 km (v létě pro cyklisty a v zimě pro běžkaře).

Pension Pstruží je vybavený matracemi Chianti, které byly později inovovány jak po designové stránce, tak použitými materiály a nesou nový název Massaggio Deluxe.

Zdravotní matrace Chianti je ideální pro milovníky pevnějšího lůžka. Přímý kontakt s naší paměťovou pěnou však tělu dodá příjemný pocit pohodlí. Snímatelný potah s vlákny bambusu a 3D větracím lemem po obvodu matrace umožnuje uchovat matraci v suchém a hygienickém prostředí. Paměťová pěna Memorex se přizpůsobí tvaru těla, nevyvíjí protitlak a působí proti proleženinám. Snímatelný a pratelný potah s bambusovými vlákny výborně saje a odvětrává vlhkost. Antialergické a antibakteriální vlastnosti. Matrace je certifikována jako Medical Device Class.

Jak nás hotel hodnotí?

Proč jste zvolili pro Váš hotel italské matrace od společnosti Magniflex?

Hledali jsme prvotřídní zdravotní matrace pro náš Pension Pstruží, protože náš host je na prvním místě. Proto padla volba na společnost Magniflex, která dodává špičkové zdravotní matrace a vybavuje matracemi hotely jako jsou Holiday Inn nebo Sheraton Hotels.

Jak jste byli spokojeni s jednáním, cenovou a produktovou nabídkou, vakuovým balením a dodávkou matrací?

Jednání proběhlo v pražském showroomu společnosti Magniflex, kde byla 100% spokojenost jak s výběrem, tak i s produktovou nabídkou. Následné dodání pro náš Pension Pstruží proběhlo bez problémů a na profesionální úrovni.

Jak reagují Vaši hosté na italské matrace Magniflex?

Protože se náš Pension Pstruží nachází přímo u sjezdovky a je součástí Skiareálu Plešivec v Krušných horách. Zde naši hosté v zimě často lyžují, v létě jezdí na kole a nebo chodí na túry, a proto potřebují tu nejlepší regeneraci za celý den a to je kvalitní spánek a odpočinek. A díky zdravotním matracím od společnosti Magniflex se jim krásně spí a můžou po náročném dni na zdravotních matracích relaxovat.

Doporučil(a) byste naše produkty a služby svým známým?

Matrace Magniflex bych doporučil nejenom svým známým, ale i dalším lidem kteří chtějí zažít kvalitní spánek.

Petr Fišer
manažer Pension Pstruží

 1. Mapa
 2. Street view

Matrace

Classico
  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  25 cm
  Tuhost
  středně tuhá
Středně tuhá zdravotní matrace s patentovanou paměťovou pěnou Memoform a potahem z prodyšné 3D textilie.

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18
Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz