Nová kolekce MagniProtect účinně bojuje proti virům a bakteriím

Nová kolekce MagniProtect účinně bojuje proti virům a bakteriím

V reakci na globální pandemii COVID-19 jsme provedli ve spolupráci s významnými odborníky vědecký a technologický výzkum s cílem vytvořit novou antivirovou a antibakteriální kolekci. Díky revoluční technologii ViroStop nová kolekce MagniProtect účinně bojuje proti virům a bakteriím. 

Přítomnost čtyř faktorů v lidském potu - tepla, vlhkosti, tuků a bílkovin - napomáhá množení virů a bakterií v prostěradlech a potazích matrací. Díky unikátní kombinaci vezikulární technologie a již ověřeného aktivní stříbra vzniká prostředí, ve kterém viry a bakterie nemají potřebné živné podmínky. Tím dochází k minimalizaci jejich výskytu a negativnímu vlivu patogenů na člověka.

Jak MagniProtect funguje?

Stříbro má silný antivirový a antibakteriální účinek a během pár minut dokáže zničit 99,9% virů a bakterií. Přitahuje viry a bakterie, které mají opačný elektrický náboj, a trvale se na ně váže. Vezikulární technologie (tj. tukové sférické váčky) naruší membránu viru nebo bakterie a stříbro je během 2-5 minut zničí. Tato textilní technologie se v laboratořích osvědčila jako účinná i proti SARS-CoV-2, což je obalený virus způsobující COVID-19. Nezávislé testy provedené v USA tedy jednoznačně prokázaly účinek technologie ViroStop i proti lidskému koronaviru. 

Produkty z řady MagniProtect jsou vhodné pro všechny, kteří mají obavu z bakterií a virů, které se v matracích a polštářích běžně vyskytují. Dále jsou vhodné pro osoby, které mají sníženou imunitu a mají obavu z virového nebo bakteriálního onemocnění. Viry a bakterie mohou zásadním způsobem ovlivňovat naše zdraví. Díky jejich absenci na matraci, topperu, polštáři nebo prostěradle eliminujeme riziko infekce z lůžka, ve kterém spala nakažená osoba. Pokud je osoba již nakažená, má jistotu, že se léčí/spí v čistém lůžku. Po vyléčení máme jistotu, že lůžko není kontaminováno viry a bakteriemi“, vysvětluje generální ředitel Magniflex pro ČR, SR a Polsko, Ing. František Hlaváč. 

 

Produkty z kolekce MagniProtect

Matrace MagniProtect 8
21 cm vysoká matrace se střední tuhostí z kolekce MagniProtect představuje revoluční novinku v boji proti virům a bakteriím. Paměťová pěna Memoform reaguje na hmotnost těla a dokonale se přizpůsobuje každé křivce. Super měkké vlákno prošité v potahu poskytuje neuvěřitelný pocit pohody během spánku. Samozřejmostí je potah matrace z tkaniny ošetřené technologií ViroStop, která brání uchycení a množení bakterií a virů v tkanině.

Topper MagniProtect
5 cm vysoký topper z paměťové pěny Memoform zvýší komfort vašeho spánku a poskytne vám jedinečnou spánkovou regeneraci. Topper MagniProtect obsahuje hypoalergenní super měkké vlákno a 2,5 cm paměťové pěny Memoform, která se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla, nevyvíjí protitlak a působí proti proleženinám.

Polštář MagniProtect Standard a MagniProtect Wave
Oblíbený středně měkký polštář klasického tvaru nebo tvaru vlnky je vyroben z patentované paměťové pěny Memoform, která reaguje na polohu spícího a poskytuje správnou oporu hlavě a krční páteři. Díky technologii Airyform je polštář ještě více prodyšný. Potah ViroStop brání uchycení a množení bakterií a virů na tkanině a nedovolí jim proniknout do vnitřní vrstvy polštáře. Potah lze prát na 30°C.

Prostěradlo MagniProtect
Prostěradlo MagniProtect je vyrobeno z látky ošetřené technologií ViroStop, která brání uchycení a množení bakterií a virů na tkanině. Ta by v opačném případě sloužila jako materiál vhodný pro rychlé rozmnožování patogenů. Prostěradlo je opatřeno gumičkou, díky tomu se dokonale přizpůsobí rohům matrace. Lze jej prát na 30°C.

 
Publikováno: 30. 6. 2020

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz