Osvěžující spánek nejen v létě

Sdílet na  

Nyní se nacházíte: Úvod | Blog & Aktuality | Aktuality | Osvěžující spánek nejen v létě

Osvěžující spánek nejen v létě

Kolekce matrací Magnigel nabízí jedinečnou svěžest. Revoluční patentovaná gelová pěna Magnigel umožňuje cirkulaci vzduchu a udržuje konstantní mikroklima mezi tělem spícího a matrací. Magnigel je ekologicky šetrný a tlakuvzdorný. Používá se v kombinaci s paměťovou pěnou Memoform, díky které se dokonale přizpůsobí tvaru těla a zajišťuje tak neuvěřitelně relaxační spánek.

 

osvěžující spánek nejen v létě!

Matrace a polštáře z kolekce Magnigel jsou ideálním řešením nejen během horkých letních nocí, ale především pro osoby celoročně trpící nadměrným pocením a návaly horka. 

Inovativní vysoce prodyšný materiál Magnigel se pomalu zahřívá na teplotu lidského těla a při přerušení kontaktu s tělem rychle chladne. Má speciální strukturu, která dodá jedinečný pocit měkkosti a svěžesti tak, aby se každá matrace stala malým koutkem ráje. 

Technologie Duálního jádra pro individuální pohodlí

Matrace Magnigel jsou vyráběny v duálním komfortu. To znamená, že v jednom potahu jsou dvě samostatná jádra, která lze jednoduše otočit na požadovanou tuhost. Zároveň nedochází k rušivým pohybům matrace při každém partnerově či partnerčině otočení, zvednutí z lůžka nebo ulehnutí. Klidný spánek si tak mohou vychutnat i ti, mezi kterými je větší váhový rozdíl.

Technologie duálního jádra poskytuje dokonalou harmonii a její majitelé mohou sdílet společnou matraci, ale s individuálním nastavením!

Vybírejte matrace Magnigel Jak vybrat ideální matraci?

 

 

 


Publikováno: 1. 7. 2019

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

NAVŠTIVTE násPo - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

PRAHA 6 - OC ŠESTKAFajtlova 1090/1

Jak k nám?

navštivte násPo - Ne 9:00 - 20:00


Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz