S ohledem na životní prostředí

Sdílet na  

Nyní se nacházíte: Úvod | Blog & Aktuality | Aktuality | S ohledem na životní prostředí

S ohledem na životní prostředí

U příležitosti Světového dne životního prostředí si připomínáme, jak je důležité si uvědomovat a zohledňovat závazek a odpovědnost k životnímu prostředí. 

SPĚTE LÉPE V LEPŠÍM SVĚTĚ

Celý sortiment produktů Magniflex byl navržen tak, aby plně respektoval ekologicky udržitelné podmínky a snížil emise CO2. Veškeré výrobky jsou v souladu se směrnicí OEKO TEX Standard 100, která zaručuje, že všechny výrobky jsou bez toxických látek.

VAKUOVÉ BALENÍ, REVOLUCE SE ZNAČKOU MAGNIFLEX

Vakuové balení, patentované společností Magniflex v roce 1986, způsobilo ve světě matrací revoluci. Zajišťuje zachování vysoké úrovně hygieny matrace a snížení celkového objemu o 90%. To ve výsledku znamená úsporu místa v nákladních automobilech, méně nákladních automobilů na silnicích, a tím méně emisí CO2.

V ÚZKÉM SEPĚTÍ S PŘÍRODOU

Kolekce Toscana kombinuje podporu paměťové pěny Geomemory s esenciálními oleji a bio potahovými látkami, a to v nejhlubším souladu s toskánskou přírodou. Vynikající výrobky této řady jsou šetrné k životnímu prostředí, a zároveň zajišťují správnou podporu páteře. Certifikace GOTS, kterou vydal Institut pro ochranu životního prostředí, potvrzuje, že všechny látky používané v této kolekci jsou 100% bio a jsou vyrobeny bez toho, že by zatěžovaly životní prostředí.


Publikováno: 4. 6. 2017

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

NAVŠTIVTE násPo - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

PRAHA 6 - OC ŠESTKAFajtlova 1090/1

Jak k nám?

navštivte násPo - Ne 9:00 - 20:00


Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz