Vhodná prostěradla, žmolkování

Sdílet na  

Nyní se nacházíte: Úvod | Blog & Aktuality | Vhodná prostěradla, žmolkování

Vhodná prostěradla, žmolkování

I při výběru prostěradla se zaměřte na kvalitu. Kvalitní prostěradlo nejen že déle vydrží, je také mnohem příjemnější a nevytváří žmolky na potahu matrace.

Magniflex používá při výrobě svých matrací a polštářů jedinečné přírodní materiály nebo technická vlákna. Řada látek je chráněna mezinárodním patentem.

Při povlékání matrace prostěradly a povlékání polštářů používejte kvalitní látky z přírodních materiálů (Len, bavlna, damašek, Tencel, bambusové vlákno apod.). Nedoporučujeme používání levných froté prostěradel, často barvených nekvalitními barvami a dovážených z asijských zemí.

Při spaní se člověk otáčí, může docházet k nadměrnému pocení a třením levného, vlhkého froté prostěradla o kvalitní potah matrace může docházet ke žmolkování potahu. Části prostěradla se uvolňují a přichycují se na potahu matrace.

Pokud žmolkování zjistíte, odstraňte žmolky odstraňovačem žmolků a vyměňte froté prostěradla za kvalitnější povlečení. Žmolkování potahu matrace vlivem nekvalitního povlečení nemůže být důvodem k reklamaci potahu matrace.


Publikováno: 10. 9. 2014

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

NAVŠTIVTE násPo - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00
Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

PRAHA 6 - OC ŠESTKAFajtlova 1090/1

Jak k nám?

navštivte násPo - Ne 9:00 - 20:00


Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz