ČSOB

Nyní se nacházíte: Úvod | ČSOB

Vážení VIP zákazníci ČSOB, VÁŽENÍ zaměstnanci ČSOB,

jsme potěšeni, že si nás Vaše banka vybrala, abychom pomohli podpořit Vaši spánkovou regeneraci. Italská společnost Magniflex je světovým lídrem v oboru zdravého spaní. Více jak 60 let vyrábíme jedinečné matrace a polštáře, které exportujeme do 100 zemí světa na ty nejnáročnější trhy. Investujeme významné prostředky do výzkumu spánkové regenerace a studia ergonomie lidského těla. Výsledky svého výzkumu patentujeme.

zdravý život vyžaduje zdravý spánek

Připravili jsme si pro Vás exkluzivní nabídku - pokud si u nás vyberete matraci se zdravotním certifikátem, získáte zdarma certifikovaný anatomický polštář dle vlastního výběru. 

PODMÍNKY AKCE

Ke každé zakoupené matraci se zdravotním certifikátem Medical Device Class 1 (tedy k matraci se sníženou sazbou DPH 15%) z kolekcí Maestro, Armonia, Toscana, Dolce VitaMagnistretchMagnigel a k matraci MagniProtect 8 obdržíte zdarma anatomický polštář uvedený v tabulce níže dle vlastního výběru. Ke kolekci matrací Vitale budete mít na výběr polštář z kolekce Vitale nebo Baby. Matrace od šíře 140 cm jsou počítány jako 2 kusy, tudíž máte nárok na 2 kusy polštářů dle vlastního výběru. Nemusí jít o dva shodné polštáře a je možné kombinovat tvary wave a standard. 

KVALITNÍ SPÁNeK pRODLUŽUJE ŽIVOT!

V průběhu spánku tělo regeneruje, dochází k podpoře srdečních a cévních funkcí, imunitního systému, obnově rozumových funkcí. Mnoho vědeckých průzkumů prokázalo, že kvalitní spánková regenerace významně prodlužuje život. Pro tu je nutné mít vhodné podmínky, především dobrou zdravotní matraci a správný polštář.

JAK POZNÁTE ZDRAVOTNÍ MATRACI?

Označení zdravotní matrace může používat jen matrace, která je zdraví prospěšná. Tedy ta, která má vhodné anatomické účinky, uvolní tělo během spánku, umožní mu lépe regenerovat, působí proti proleženinám a zásadně snižuje počet otočení spícího během spánku. Pro snazší orientaci se zaměřujte na označení Zdravotní produkt 1. kategorie. Potvrzením tohoto označení je i 15% nižší sazba DPH, tedy ta, která je zákonem stanovena pro zdravotní pomůcky. V České republice podmínky pro získání označení Medical device class 1 získalo jen několik matrací, které mají min. 4 cm paměťové pěny a splňují další podmínky nutné k získání tohoto certifikátu.

polštář je stejně důležitý jako matrace

Tajemství dokonalé regenerace těla spočívá ve správné podpoře celé délky páteře. O tělo se postará kvalitní matrace, ale krk a hlavu optimálně podepírá vhodný polštář.

IDENTIFIKACE

Pro uplatnění této zvýhodněné nabídky je nutné uvést, že jste zákazníkem ČSOB. Pokud jste zaměstnanec, prokážete se zaměstnaneckou kartou. V obou případech je nezbytné uhradit zboží platební kartou ČSOB. 

kontakt

Velice rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodné matrace. Můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře niže nebo se obrátit přímo na naši prodejní síť po celé České republice

Akce je platná do 31. 12. 2021 a není možné ji kombinovat s jinými akcemi nebo slevami.


Potřebujete poradit?

Jméno
 
Příjmení
 
E-mail
 
Text vzkazu
Telefon
 
Podmínky
Novinky
 

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

NAVŠTIVTE násPo - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

PRAHA 6 - OC ŠESTKAFajtlova 1090/1

Jak k nám?

navštivte násPo - Ne 9:00 - 20:00

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz