Grand Hotel Praha

Nyní se nacházíte: Úvod | Pro hotely | Reference | Grand Hotel Praha

Adresa: GRAND hotel PRAHA, Staroměstské náměstí 481/22, 110 00 Praha

Kontakt: 221 632 556, 725 991 631

http://www.grandhotelpraha.cz/

Popis hotelu:

Dotkněte se velkolepé historie a prožijte krásné chvíle v samém centru Prahy, v Grant Hotelu Praha na Staroměstském náměstí. Tento hotel jako jediný nabízí přímo z oken výhled na unikátní pražskou památku - Staroměstský orloj. Pokoje jsou vybaveny designovým starožitným nábytkem a kvalitními zdravotními matracemi tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější. Vyzkoušejte kouzlo starobylé Prahy a užijte si příjemný pobyt v Grand hotelu Praha.

Grand Hotel Praha je vybavený matracemi Toscana, které byly později inovovány jak po designové stránce, tak použitými materiály a nesou nový název Vitale Armonioso.

Toscana je zdravotní matrace, která se dokonale přizpůsobí tělu, zmírňuje protitlak a působí tak proti proleženinám. Jádro této kvalitní pěnové matrace tvoří spodní vrstva studené ortopedické pěny Orthofirm s optimálními ortopedickými vlastnostmi a horní vrstva anatomické paměťové pěny Memorex zvyšující komfort matrace. Velice působivý snímatelný a pratelný potah s viskózou obsahuje na horní straně prošitou vrstvu paměťové pěny pro maximální pohodlí a měkkost.

 


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

NAVŠTIVTE násPo - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

PRAHA 6 - OC ŠESTKAFajtlova 1090/1

Jak k nám?

navštivte násPo - Ne 9:00 - 20:00

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz