Hotel Albelus

Nyní se nacházíte: Úvod | Pro hotely | Reference | Hotel Albelus

Adresa: Brno, Rokycanova 4358/21

Kontakt: +420 548 211 514, recepce@hotelalbellus.cz

www.hotelalbellus.cz

Popis hotelu

Hotel ALBELLUS*** v Brně se nachází nedaleko centra města. Nově postavený hotel v blízkosti historických památek, jako je katedrála Petrov, hrad Špilberk, Stará radnice, Villa Tugendhat, kostel Sv. Jakuba. Snadné spojení na letiště Brno-Tuřany, a dále na Výstavište a známý Masarykův okruh.

Hotel má moderně zařízených 30 pokojů, s kapacitou 63 lůžek. Nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a pokojích typu VIP, bezbariérový přístup, včetně pokoje pro tělesně postižení. Každý pokoj je vybaven LCD televizorem, vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, 90% pokojů má balkón.

Předností hotelu je především nekuřácké prostředí, vybavení pokojů luxusními matracemi, které splňují nejvyšší kritéria pro zdravý spánek, připojení na WiFi zadarma pro naše hotelové hosty, konferenční místnost s možností technického vybavení.

Hotel je vybaven matracemi:

Riposo – kolekce Magniflex (alternativou je nynější matrace Memorabile 9)

Luxusní matrace s vrstvou paměťové pěny Memoform prošité do potahu s optimálními ortopedickými a anatomickými vlastnostmi. Pevný antialergický zajišťuje ideální tvar matrace.

Green – kolekce Pierre Cardin (alternativou je nynější matrace Vitale Ortopedico)

Matrace s hypoalergenními vlastnostmi, jejíž ortopedické jádro tvoří studená pěna Eliosoft pro ideální podporu těla. Snímatelný a pratelný potah matrace je ošetřen Aloe Vera s ozdravnými účinky.

H20 Medium Teflon – kolekce Hotel Line (matrace ze speciální kolekce určené pro hotely)

Pěnová matrace užívaná v hotelech po celém světě s výbornou ortopedickou podporou páteře a potahem z teflonu, který zabraňuje pronikání vlhkosti. Matrace kolekce Hotel Line je možno vybírat ze tří tuhostí a několika výšek.

Dotazník a doporučení hotelu

Proč jste zvolili pro Váš hotel italské matrace od společnosti Magniflex?

Výběr matrací Magniflex byl zvolen s ohledem na strategii našeho hotelu propagující zdravý životní styl. Pro dobré zdraví je potřeba i dobré spaní a relaxace. Proto jsme nabídli našim ubytovaným hostům možnost kvalitního spánku a odpočinku na matracích Magniflex.

Jak jste byli spokojeni s jednáním, cenovou a produktovou nabídkou, vakuovým balením a dodávkou matrací?

Společnost CFH Group, která zabezpečuje prodej a dodávky výrobků Magniflex v České republice splnila všechny ujednání a dodávku včetně instalace excelentně. Cena matrací je příznivá. Nabídka sortimentu je široká. Ze strany prodejce velmi oceňuji profesionální přístup ke klientovi.

Jak reagují Vaši hosté na italské matrace Magniflex?

Hotel byl otevřen v lednu 2010. Za toto období provozu lze říci, že většina ubytovaných si spaní na matracích firmy Magniflex velmi chválí. Pár klientů se zmínilo, že by jim vyhovovali ještě tvrdší matrace než ty naše se střední tuhostí.

 

Vybavení hotelu obstarával a na dotazník zodpověděl:

RNDr. Martin Pospíšil, spolumajitel a jednatel společnosti


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

NAVŠTIVTE násPo - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

PRAHA 6 - OC ŠESTKAFajtlova 1090/1

Jak k nám?

navštivte násPo - Ne 9:00 - 20:00

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz